64 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Helen Gelinlik Modelleri


Helen Gelinlik Modelleri

Helen gelinlik, Yunan tarzını esas alan tasarımlardan ilham alınarak dizayn edilen bir modeldir. Genç kızların sıkça tercih ettiği tasarımlar içerisinde olan bu modeller, sade ve duru güzelliğin yanı sıra taş detayları ile de derin anlamlar yaratır. Gelin adaylarının üzerinde zarif bir duruş sergilemelerine yardımcı olduğu gibi estetik ve romantik duyguların da esiri altında bırakmaya kafi gelir. Helen gelinlik modelleri son derece zarif ve naif dokunuşlar barındıran tarihi ezgilerin resmedildiği ideal tasarımlardır. Farklı motif ve kumaş detayları ile şekillendirilen birbirinden farklı helen gelinlik modellerine siz de sahip olabilir ve en özel anlarınızda üzerinizde bu eşsiz gelinlik tasarımlarına yer verebilirsiniz.

Tarihsel Detaylarla Bezenmiş Helen Gelinlik Modelleri

Helen model gelinlik tasarımları birbirinden farklı özellikleri ve stili ile gelin adaylarının beğenisine bırakılır. Birçok farklı tasarıma yer verilen bu tasarımlar içerisinde zarif görünüm sunan ve dış bütünlüğü ile kendini hayran bırakan modellere bulunur. Transparan, bol taş işlemeli ve dantelle entegre edilmiş ürünleri görebilirsiniz. Ayrıca derin sırt dekolte ile özgüven tazelemenize olanak tanıyan benzersiz modelleri de görebilmeniz mümkündür. Derin V yakası, yan dekoltesi ve cazibe artı romantik ile harmanlanan duygu seline siz de kapılabilirsiniz. Tüllerden oluşan etek ve eteklerin ucundaki dantelleri ile zarifliği ile hissettiren gelinlik modellerinde kendi tarzınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Düğün salonundaki dans pistinin ortasında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilirsiniz.

Romantik bir havayı ışıltılı ve gösterişli danteller ile birlikte şölene çevirmeniz mümkündür. Gelen davetlilere onların da merakını cezbettiren şık ve göz alıcı helen gelinlik modellerini sunabilirsiniz. Bolca taş detayı kullanılarak hazırlanan ve askılı modeli ile omuz kısmı oldukça hoş bir görünüm sunar. Tüm bedeni kaplayan ışıltı ve dantel eklemeleri ile tarz bir siluet oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte ekose tül formu ile birlikte gelen feminen bir sunuş iç ısıtan tarzda dikkatleri toplamayı başarır. Modern ve estetik dokunuşların hüküm sürdüğü helen tarzı gelinlik modellerindeki ihtişamı, zarafeti ve görsel güzelliği siz de teninizde hissedebilir ve ışıltınızı etrafa yayabilirsiniz.

Helen Tarzı Gelinlik Modellerindeki Zarafet

Doğanın ve suyun ferahlığını, saflığını hissetmenize yardımcı olan helen tarzı gelinlik modelleri, son dönemlerin trendlerini yaşayatan bir surete bürünür. Gelin adaylarının istekleri doğrultusunda hem rahat edebilmeleri hem de şık görünebilmeleri helen tarzı gelinlik modelleri ile mümkün olur. Vintage ve bohem tarzı iç içe geçebilen ve danteller ile eşlik eden transparan formuna hafif dokunuşlar yapılarak, korse etkisi verilir. Bu tasarıma derin sırt dekoltesi eklenerek, cazibesinin artırılması sağlanır. Yeni nesil teknolojiler ile bir bütünlük sağlayan helen tarzı gelinlik modelleri düşük kol, ince askı dizaynı, etek ucu işlemeleri ile detaylandırılan bu tasarımlardaki naifliğe siz de hayran kalabilirsiniz.

Gelin adaylarının akıllarında kalan helen tarzı gelinlik modellerinin çeşitli alternatifleri ile siz de sunulan seçenekler arasından aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Aklınızda kalanların biel fazlasını size sunan tasarımlar arasında sadeliğin asaletine sonuna kadar varabilirsiniz. İnce ip askılı detaylar ile kollarınızda bie ayrı bir hoşluk kazandırır. Bir bütün halinde otrişlerin ve dantellerin rüzgarın etkisi ile ahenk kattığı helen tarzı gelinlik modellerindeki atmosferin akıntısını üzerinizde deneyimleyebilirsiniz. Birbirinden farklı gelinlik modelleri detaylı olarak inceleyebilir ve düğününüzün konseptine uygun olan tasarımları satın alabilirsiniz. Dilerseniz derin göğüs veya sırt dekolteli parçalar ile heyecan uyandırıcı modelleri seçebilirsiniz. Çiçek motifli, desenli ve yuvarlak kuyruk detayları ile zenginleştirilmiş olan parçaları da değerlendirmeye alabilirsiniz. Yaz düğünlerinin olmazsa olmazları helen tarzı gelinlik modelleri ile siz de kendi düğününüzü ölümsüzleştirebilirisniz.

Şık, Asil ve Etkileyici Helen Kesim Gelinlik Modelleri

Helen kesim gelinlik modelleri, gelin adaylarının zevkleri doğrultusunda bi çok farklı tasarım ile birlikte gösterime çıkar. Her bir detayına ayrıca önem verilen ve görünüşleri ile her düğün konseptine uyarlanabilen söz konusu tasarımlara kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı kesim, kumaş, ve tarzın hakim olduğu helen kesim gelinlik modellerinde bel ve büstiyer vurgusu oldukça büyük önem taşır. Dekolteler ile birlikte çeşitlendirilen aksesuar detayları ve narin bel vurgusu ile bir henk oluşturan döküm etekler görsel olarak etkileyicilik kazandırır. Saç stili ve gelin çiçeği ile de tamamlanabilen helen kesim gelinlik modellerindeki büyülü atmosferi siz de ruhunuzda hissedebilirsiniz.

Gelin adaylarına sunulan optimal seçenekler arasından V yaka volan kol detayına, U yaka derin dekolte dokusuna, omuz ve sırt sarkaçları ile kazandırılan efektlere, sofistike ve romantik armoniye sahip olabilirsiniz. Ayrıca fırfır, illüzyon, kalp, madonna, halter, straplez yaka tasarımlar ile de şık gözükebilirsiniz. Görsellikte önemli bir yere sahip olan spagetti, balon, bishop, volanlı ve çift askılı detaylar ile de helen kesim gelinlik modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Teniniz ile uyumlu olan belirgin renk tonlarına ve farklı kesim kalıplarına özen göstererek, en özel gününüzde size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımı İle Helen Model Gelinlik

Helen model gelinlik, tüm dünyada gelinlik modasını etkisi altına alan sadeleşme akımının vücut bulmuş şeklidir. Sadelik, masumiyet, şıklık ve özgünlük bu modelde toplanmıştır. Vintage detaylara hakim düğün konseptlerinde göz kamaştırıcı etkisi vardır.
Helen model gelinliğin en önemli özelliği salaş ve rahat olmasıdır. Bu nedenle her gelin adayı mutlaka bu modelden denemek ister.gelinlik modelleri, etek kesimine, yaka detayına, kumaş tipine ve işlemelerine göre oldukça fazla seçenek sunar. Asimetrik etekli helen gelinlik modelleri, özellikle derin V yakası ve az kabarık eteğiyle kusursuz görünüm sağlar. Eteğindeki asimetrik kesim masal kitaplarındaki perileri andırır. Basen bölgesi geniş, armut tipli gelin adayları için uygundur

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?