Toptan Gelinlik

Görseldeki ürünler temsili ürünlerdir. Toptan satışımız demo ürünlerdir. Adetli alımlarda adete göre birim fiyatı düşmektedir.

Toptan Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimiz yıllardır kalite ve güven anlayışı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızın devamlılığını sağlayan en önemli destekçilerimizdir. Takım ruhumuzu, kalite ve güven anlayışı ile yürüyen iş ortamımızı kaybetmemek; tecrübelerimiz ışığında kurduğumuz şirket kültürümüzü koruyabilmek için bizim gibi düşünen ve bizi destekleyen müşterilerimizi memnun etmeyi birinci görevimiz olarak görürüz. Bu bilinçten hareketle toptan gelinlik üretiminde en iyisini hedefleyerek müşterilerimize en iyisini sunmayı amaçlarız.
Yeniliklerin öncülüğünü yaparak, teknolojik alt yapımızı, hizmet ve ürün kalitemizi sürekli geliştirmek, ulusal ve uluslararası düzeyde kalıcı bir saygınlık kazandırarak dünya tekstil sektöründe lider bir firma konumuna gelmek ve toptan ürünlerimizle müşterilerimizi de aynı çizgide korumayı amaçlarız.

Vitrinlerinizde en göz alıcı gelinlikler durması ve toptan gelinlik siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mağazamızda hazırda bulunan ürünlerden veya özel dikim koleksiyonlarımızdan seçim yaparak kendi mağazanızı ve vitrinlerinizi yenileyebilir, müşterilerinize en iyisini sunabilirsiniz. Toptan gelinlik modellerimiz içerisinde her modelimiz mevcuttur. A Kesim toptan gelinlik modelleri müşterilerinizin gönüllerini fethedecek cinsten. Üretiminde kullanılan kumaş, yenilikçi modern tasarım çizgileri müşterilerinizin memnuniyetle ayrılmasını sağlayacaktır. Sadece A kesim gelinliklerde değil aynı zamanda toptan prenses gelinlik modellerinin satışını da yapmaktayız. İster mağazamıza gelerek ister telefonla sipariş vererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri trafiğini artırmak için ürün çeşitliliğinin önemi büyüktür. Geniş ürün yelpazesi olan mağazalar müşterilerin memnuniyetle ayrılmasını sağlar. Bu noktada toptan gelinlik satışlarımızla müşteri trafiğinizi artıracak ve memnun ayrılmalarını sağlayacak modeller üretmekteyiz. Ürünlerimiz hazır olarak dikilen modeller olduğu için beklemeden kısa sürede mağazanıza temin edebilirsiniz. Müşterilerinizle bir an önce buluşturup satışını yapabilir, kiralamaya başlayabilirsiniz. Klasik modellerin dışında müşterilerin son zamanlarda talebinin arttığı toptan helen gelinlik modellerinin de üretimini yapmaktayız. Sektörün önde gelen firmalarından olmanın haklı gururuyla trendleri takip eder, gelinlik sektörünün nabzını tutarız. Son zamanların trendi toptan kaburga gelinlik üretimini de yaparak siz değerli müşterilerimizle buluştururuz. Taşlı, dantelli, saten, veya tafta kumaş fark etmeksizin en yüksek fiyattan en düşük fiyat aralığına kadar en iyisini üretmekteyiz. Vitrinlerinizde ve mağazanızda manken üzerinde tüm ihtişamıyla boy gösterecek bir diğer modelimiz toptan prenses tesettür gelinlik modelleridir. Son zamanlarda müşterilerin ve gelin adaylarının en çok rağbet ettiği bu modelin özel dikimini gerçekleştiriyor ve sizlerle buluşturuyoruz. Aynı şekilde toptan balık model gelinlik dikimlerimizle ürün çeşitliliğini artırmanızda çözüm ortağınız oluyoruz. Balık model, helen model, prenses model, kaburga model ve A kesim gelinliklerin hepsinin toptan satışını yapıyor siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Çözüm ortaklarımıza sadece açık gelinlik konusunda değil tesettür toptan gelinlik satışında da destek sağlıyoruz. Tesettür sektörünün giderek öneminin arttığı ve ürün çeşitliliğinin de aynı şekilde arttığı sektörümüzde öncü olmak için çalışıyoruz. Toptan tesettür A kesim gelinlikler üreterek mağazanıza kolay ulaşım sağlayarak kısa sürede müşterilerinizle buluşturmanızda yardımcı oluyoruz. Tesettür gelinlik sektöründeki ürün çeşitliliğini artırmak için çalıştığımız atölyelerimizde yalnızca A kesim tesettür gelinlik değil aynı zamanda toptan tesettür prenses gelinlik üretimini de yapıyoruz. Böylece hem ürün çeşitliliğini artırıyor hem de siz değerli çözüm ortaklarımızın memnun ayrılmanızı sağlıyoruz. Türkiye’nin her yerine gönderebileceğimiz ürünlerimiz içerisinde en çok rağbet gören toptan tesettür helen gelinlik modellerinin kumaşını büyük bir titizlikle geçiyoruz. Vitrinlerinize yakışacak helen model gelinlikleri dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinizi artıracağınız birbirinden eşsiz modellerimizle mutlaka tanışmalısınız. Ürünlerimiz içerisinde vitrinlerinizde ve mağaza mankenlerinizde iyi duracak ihtişamıyla müşterilerinizi büyüleyecek toptan tesettür kaburga gelinlik modellerini mutlaka görmelisiniz. Ürün çeşitliliğinizi artırmanın müşteri portolyonuzu artıracağı bilinciyle mutlaka bizimle tanışmalısınız. Türkiye’nin her yerine ulaştıracağımız gibi dilerseniz mağazamıza gelerek günü birlik mağazanıza ulaştırabiliriz. En çok beğenilen toptan tesettür balık model gelinliklerimiz toptan gelinlik satışımız sayesinde sizlere ulaşacak ve müşterilerinizin memnun ayrılmasını sağlayacak.

Müşterilerinizin mağazanızdan memnun ayrılmaları ve yeni müşteri portfolyonuzu genişletmek için ve toptan gelinlik modellerimize göz atmanız için bizi arayabilirsiniz.

 

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1628018899,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/toptan-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"3.236.110.106","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}