Helen Tesettür Gelinlik Modelleri

Kristal İşlemeli İspanyol Kol Helen Tesettür Gelinlik
Kristal İşlemeli İspanyol Kol Helen Tesettür Gelinlik
Sadelikle bütünleşen asil detayların buluştuğu helen model tesettür gelinlik. Romantik olduğu kadar dikkat çekici İspanyol kollar gelinliğin görselliğini artırıyor. Kusursuz kristal işlemeler ve dantel aplikeler şifonun üzerinde konumlanarak şiirsel bir siluet yaratıyor.
Bishop Kol Eteği Pileli Işıltılı Şifon Helen Tesettür Gelinlik
Bishop Kol Eteği Pileli Işıltılı Şifon Helen Tesettür Gelinlik
Alışılmışın dışında modern helen model tesettür gelinlik. Işıltılı tül ve şifonun muhteşem uyumunun yakalandığı modelde bishop kol ve şifon tüller yeni nesil bir görünüm yaratıyor. Üst bedendeki ışıltılı payet ve şifon eteğin yer yer dantelli pile detayı gelin adaylarının kalbini çalacak.
Payet İşlemeli Boncuk Sarkaç Detaylı Helen Tesettür Gelinlik
Payet İşlemeli Boncuk Sarkaç Detaylı Helen Tesettür Gelinlik
Tüm gelinliği saran ışıltısıyla göz kamaştıran payet işlemeli helen model tesettür gelinlik. İddialı görünüme eşlik eden boncuk sarkaç detaylar omuzlardan sırta kadar ilerleyerek kusursuz bir bütünlüğü sağlıyor. Dört mevsim gerçekleştirilecek düğünler için ideal bir tercih.
Pelerin Şifon Helen Tesettür Gelinlik
Pelerin Şifon Helen Tesettür Gelinlik
Rönesans etkisi! Fırfırlı bilek detayı, boncuk sarkacı ve kruvaze yakasıyla zaman yolculuğuna çıkarak sıra dışı helen model tesettür gelinlik. Şifonun zarifliğinin hakim olduğu gelinlik çıkarılabilir pelerin detayıyla iki farklı siluet sunuyor. Tarihi mekan düğünleri için kusursuz bir model.
Kol Pelerin Detaylı Şifon Helen Tesettür Gelinlik
Kol Pelerin Detaylı Şifon Helen Tesettür Gelinlik
Kendine özel detaylarıyla göz kamaştıran helen model tesettür gelinlik. Modern şifonun verdiği tok duruş, Fransız dantelinin harikulade asiliğiyle buluşuyor. Omuzlardan sarkan pelerin detayı omuzları geniş göstermekle birlikte romantik bir duruş katıyor. Zarif kuyruklu şifon eteği ilk çıkışta kuğu gibi süzülecek.
Hakim Yaka Uzun Kol Helen Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka Uzun Kol Helen Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka Tül Etekli Helen Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka Tül Etekli Helen Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Uzun Kollu Helen Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Uzun Kollu Helen Tesettür Gelinlik
Uzun Kollu Tül Etekli Helen Tesettür Gelinlik
Uzun Kollu Tül Etekli Helen Tesettür Gelinlik

Helen Tesettür Gelinlik Modelleri Sık Sorulan Sorular

İlhamını Antik Yunan Çağı’ndan alan helenistik tesettür gelinlik, geçmişin modasını günümüze taşıyan etnik bir modeldir. Antik Yunan Çağı’nda tanrıçaların giyim tarzlarından etkilenerek tasarlanan her model gelinlik, helen tesettür gelinlik olarak tanımlanır. Kabarık ve ihtişamdan uzak, duru ve sadeliği tercih eden her gelin adayının seveceği şık bir modeldir. Bu modelinde üst kısım tam oturur ve etek bölümü su misali aşağı doğru akarak iner. Etek bölümü kabarık olmadığı için oldukça zarif ve minimaldir. Kısacası helen tesettür gelinlik, bohem ve vintage gelinlik modellerinin birleşimi denilebilir.

Düğün günü şıklığından ve rahatlığından ödün vermek istemeyen her gelin adayı için eşsiz bir alternatiftir. Helen tesettür gelinliğin etek kesimi, kabarık tesettür gelinlik modellerine göre salaş ve juponsuz olduğu için özgürce dans etmeye imkan tanır. Salaş kesimi sayesinde her vücut tipi bu modeli kusursuz taşır. Özellikle elma ve armut vücut tipine sahip gelin adayları için kurtarıcıdır. Basenleri örtücü özelliğinin yanı sıra üst bedeni de dengeler ve genel görüntüde orantısal bütünlük sağlar.

Genellikle dökümlü şifon kumaş kullanılarak tasarlanan helen tesettür gelinlik, trendlere bağlı olarak dantelli, işlemeli, drapeli olarak çeşitlenir. Etek bölümünde kat pileler, tül detaylarla uçuşan kol modelleri, renkli işlemeler, üç boyutlu çiçekler helen tesettür gelinlikte sıkça kullanılır. Özellikle kır düğünlerinde, salaş düğün konseptlerinde, sahil kenarında ya da kumsalda dünya evine girecek kapalı gelin adayları için uygundur.

Helen tesettür gelinlik, türban ve duvak ile tamamlandığında ortaya şahane bir görüntü çıkar. Dünya evine girecek kapalı gelin adaylarının tercihleri arasında yer alması gereken rahat ve şık bir modeldir.

HELEN TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ

Helen tesettür gelinlik modelleri, zarif ve Retro tasarımlara ilgi duyan kapalı gelin adaylarının tercihidir. Zarif ve şıklığı vadeden bu tasarımlar, zarifliği kadar rahatlığıyla da ön plana çıkar. Hareket özgürlüğü sınırsızdır ve düğün gecesi boyunca başka birinin yardımı olmadan gecenin keyfini çıkarmayı sağlar. Helen tesettür gelinlik modelleri, hayali kurulan her gelinlik modeline cevap verir. Boncuk işlemeler, şifon kumaşlar, üç boyutlu çiçekler, yeni nesil kabartmalı detaylar, asimetrik kesim etek gibi gelinlikte olması istenilen her inceliği içinde barındırır.
İşlemeli helenistik tesettür gelinlik modelleri, romantik model isteyen gelin adaylarının tercihleri arasında yer alır. Gelinliğin üst bölümünden başlayan işlemeler, bel bölgesine doğru seyrekleşerek etekle bütünleşir. Sadeliği ve hareketliliği bir arada isteyen gelin adayları için ise önerilen model, asimetrik etekli helen tesettür gelinlik modelleridir. Kır ve kumsal düğünleri için ideal tercihtir. Asimetrik etek kesimi rahatça yürümeyi sağlar ve düğünün verdiği heyecanla takılmadan hareket etme özgürlüğü verir. Armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideadir. İspanyol kol helen tesettür gelinlik modelleri, helen tarzı modeller içerisinde farklı şıklığa sahip olan modellerden biridir. Helen gelinlik modelinin sade yapısı olduğu için harekete ihtiyacı vardır. Bu denge İspanyol kol ile sağlanır. Genellikle sadelikle birlikte iddiayı da seven gelin adayları tarafından tercih edilir. Kol detayı olarak oldukça sevilen diğer gelinlik modeli ise bishop kol helen tesettür gelinlik modelleridir. Yarasa kol gibi görünen ancak bilek kısmında manşetleri olan modeldir. Tül ve şifon gibi kumaş türlerinde kusursuz görünür. Gelinliğinde romantik detaylar hayal eden her gelin adayı için uygun bir tercihtir. Helen tesettür gelinlik modelleri, uygun türban modeli ve duvak seçimiyle kendi düğününün yıldızı olmak isteyen her gelin adayı için romantik bir tercihtir.

2020 HELEN TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ

Hayatının aşkını bulup dünya evine girecek gelin adayları için gelinlik trendleri her yıl olduğu gibi 2020 ‘de de değişiyor. Yıllar geçtikçe minimalizm ve sadelik bir tık daha moda oluyor ve kabarık gelinliklerin yerini almaya başlıyor. Yenilikçi formlarıyla sadeliğin temsili helen tesettür gelinlikler 2020 yılında daha çok ön plana çıkıyor. 2020 helen tesettür gelinlik modelleri tasarımları ve modern duruşlarıyla dünya evine girecek her gelin adayının rüyalarını süslüyor. Görkemli ve gösterişli düğün konseptlerinin modasının geride kaldığı yeni nesil düğünlerin samimi ve zarif ortamlarda gerçekleştiği düşünüldüğünde helen tesettür gelinlik modellerine talebin arttığı görülmektedir.

2020 helen tesettür gelinlik modelleri, fiyonk detaylar, uçuşan tüller, asimetrik etek kesimleri ve fil dişi, ekru gibi renk seçenekleriyle yeni sezonda yerini alıyor. Sadeliğe dikkat çeken fiyonk detaylar, 2020 yılında helen model tesettür gelinliklerin vazgeçilmezi oluyor. Kemer üzerinde ya da sırt detayınca sıkça görülecek fiyonklar, yıla damgasını vuruyor. Antik Yunan ruhunu günümüze yansıtarak, rahat ve zarif görünüm sağlayan 2020 helen tesettür gelinlik modelleri, yaz düğünlerinin vazgeçilmez parçası oluyor.

Işıltılı ve ihtişamlı tesettürlü gelinlikler elbette 2020’de göz kamaştıracak ancak sadeliğiyle ön plana çıkan tesettür gelinlik modelleri daha çok cezbedici oluyor. Yeni sezonda sıkça görülecek bir diğer güzellik, gelinlerin renklenmesi oluyor. Fil dişi, ekru gibi soft renkleri 2020 helen tesettür gelinlik modellerinde görmek mümkün. Transparan dantelli tül zeminine işlenen soft renkler, alışılmışın dışında bir model arayan kapalı gelin adaylarının dikkatini çekiyor.

Kusursuz ve zarif bir görünümün tamamlayıcısı aksesuarlar da 2020 helen tesettür gelinlik modelleri için hazır. Sade dokunuşları aksesuarlarda da görmek mümkün. Türban tasarımları boyut değiştiriyor ve uzunluğuyla omuzlardan döküldüğünde adeta pelerin görüntüsü veriyor. Sıra dışı aksesuarlar tercih ederek yeni trendlere uyum sağlamak isteyen kapalı gelin adayları şapkalı türban tasarımlarına ilgi gösteriyor. Sade ve minimal helen gelinlik üzerine iliştirilecek küçük bir şapka gelinliğe kusursuz dokunuşlar ekliyor.
2020 helen tesettür gelinlik modelleri tamamen modern dünyayı yansıtan yüzlerce alternatif modelleriyle kır düğünleri, konsept düğünleri, sahil düğünleri , kumsal düğünleri ve dış çekim için yeni sezona hazır.

2020 HELEN TESETTÜR GELİNLİK FİYATLARI

2020 helen tesettür gelinlik modelleri hemen hemen her bütçeye hitap edecek şekilde yüzlerce modelden oluşuyor. Gelinliğin yapıldığı kumaşın özelliği, kullanılan taşlar, el işçiliği olup olmaması 2020 helen tesettür gelinlik fiyatlarının belirleyici faktörleri arasında yerini alıyor. Fabrikasyon olarak geçen hazır dikimden oluşan gelinlikler daha uygun fiyatlı olmakla birlikte, özel tasarımcıların koleksiyonlarından seçilen modeller daha pahalı olabiliyor. Kişiye özel dikim 2020 helen tesettür gelinlik fiyatları içerisinde yüksek bütçeye sahip diğer seçeneklerden. Kendisini tamamen özel hissetmek isteyen kapalı gelin adayları özel dikimi tercih edebiliyor. Kişinin beden ölçüsüne özel tasarlanacak özel dikim gelinlikler emek ve el işçiliği isteyeceği için fiyat olarak yüksek bütçeye sahiptir. 2020 helen tesettür gelinlik fiyatlarının belirlenmesindeki bir diğer etken ise aksesuar seçimidir. Gelinliğin olmazsa olmazı duvak seçimi, türban seçimi, taç ve çiçek buketi de gelinliğin fiyatını artırmaktadır.

Dolabında gelinliğin yıllanmasını istemeyen ve bütçesini aşmak istemeyen her gelin adayı için en ekonomik alternatif ise gelinlik kiralamaktır. Markaların özel koleksiyonlarından, yeni sezon modellerinden hatta özel dikim gelinliklere kadar istenilen çoğu model kiralanabilir.

Gelinlik alınırken, gelinlik için ayırılan bütçe aşılmayacak şekilde uygun fiyatlı modeller gözden geçirilmelidir. Böylelikle bütçe aşımı olmadan hayali kurulan gelinliğin sahibi olunabilir.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
Cumhuriyet, Durmaz İş Merkezi, Kızılay Cd. 11/G, 38040 Melikgazi/Kayseri
info@yesimgelinlik.com.tr (0352) 220 00 47
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1620394424,"action_source":"website","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/tesettur-gelinlik-modelleri/helen-tesettur-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"3.236.214.19","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}