A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

Pelerin Kol Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Pelerin Kol Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Romantik kasnak işlemelerin zarif uyumunun yakalandığı A kesim tesettür gelinlik. Duru güzelliğin yansıtıldığı modelin omuzlardan başlayan pelerini andıran detayı, kap duruşuyla ili farklı görünüm sunuyor. Üzerindeki dikey işlemeler vücudu daha ince gösterecek bir illüzyon yaratıyor.
Hakim Yaka Omuz Sarkaçlı A Kesim Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka Omuz Sarkaçlı A Kesim Tesettür Gelinlik
3 boyutlu çiçeklerin minik boncuk işlemelerle buluştuğu A kesim tesettür gelinlik. Kendinden emin duruşun simgesi hakim yaka kusursuz işçiliğe sahip gövdeyle harikulade uyum içerisinde. Hacimli ışıltılı eteği ve dantellerin zarif özetini hissettiren kenar suyu ile şık bir model.
Lez Dantel Üzeri Sarkaç  İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Lez Dantel Üzeri Sarkaç İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Dikkat çekici güzellikte özgün tasarıma sahip A kesim tesettür gelinlik. Gerdanlığı andıran boncuk işlemeleri, hacimli bir omuz için oluşturulan sarkaçlarla uyum içerisinde. Romantik ruhu yansıtan lez dantel gelinliğin göz alıcı güzelliğinin başrolü. Görkemli bir düğün için ideal tercih.
Dantel İşlemeli Otriş  Kemer Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Otriş Kemer Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Romantik detaylar, özenli işçiliğin hakim olduğu A kesim tesettür gelinlik. Üst gövdeyi fit gösteren işlemeler ve bel bölgesindeki taşlı otriş kemer belin incecik görünmesini sağlıyor. Işıltılı kabarık eteği ve katedral kuyruğu görkemli düğün girişinde tüm gözleri üzerine çekecek.
Dantel İşlemeli Eteği Pileli Kuyruklu A Kesim Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Eteği Pileli Kuyruklu A Kesim Tesettür Gelinlik
Hacimli eteğiyle nefes kesen A kesim tesettür gelinlik modeli. Dantelin baştan çıkarıcı etkisinin hakim olduğu gelinliğin üzerindeki işlemeler oldukça çarpıcı ve romantik. Omuzlardaki ince otriş detayı vatka görevi üstlenerek hacim bir duruş oluşturuyor. Işıltılı tül eteği ve kenarsuyu detayıyla gönülleri fethedecek sıra dışı bir tasarım.
Simli Tül Üzeri Dantel İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Simli Tül Üzeri Dantel İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Nefes kesici güzellikte A kesim tesettür gelinlik. Üst bedenin tam oturuşu ve üzerindeki harikulade dantel işlemeler fazlasıyla baş döndürücü. Kabarık hacimli eteği ve üzerindeki aplike danteller ışıltılı tülle birleşerek gelinliğin bütününe eşlik ediyor. Sırttaki çapraz ipler ve katedral kuyruğuyla tarihi mekanlara çok yakışacak bir model.
Payet İşlemeli Pelerin Detaylı Hakim Yaka A Kesim Tesettür Gelinlik
Payet İşlemeli Pelerin Detaylı Hakim Yaka A Kesim Tesettür Gelinlik
Kusursuz güzelliğin el işçiliğiyle buluştuğu A kesim tesettür gelinlik. Hakim yakanın Feminen duruşu payet işlemelerle birleşerek modern ve ışıltılı bir görünüm sunuyor. Omuzlardan süzülen pelerin tül detayı gelinliğe canlılık katarken, tamamında yer alan parlak kumaş gecenin yıldızı olacak.
Kristal İşlemeli Balon Kol Broş Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Kristal İşlemeli Balon Kol Broş Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Kraliyet etkisi yaratarak sofistike bir duruş sergileyen A kesim tesettür gelinlik. Geçmişin zarifliğini günümüze taşıyan gelinliğin üzerindeki kristal işlemeler el işçiliğinin en güzel simgesi. Balon kol ve bel bölgesindeki broş detayıyla alışılmışın dışında eşsiz bir model.
İspanyol Kol 3 Boyut Çiçekli A Kesim Tesettür Gelinlik
İspanyol Kol 3 Boyut Çiçekli A Kesim Tesettür Gelinlik
Bahar esintilerinin boy gösterdiği romantik A kesim tesettür gelinlik. İlkbahar ve yaz gelinlerinin gönlünü çalacak modelin üzerindeki üç boyutlu çiçekler, enfes bir görsel şölen oluşturuyor. Gelinliği canlı tutacak İspanyol kollar hareket ettikçe çarpıcı ve romantik bir siluet oluşturacak.
Havuz Yaka Sarkaç Payet İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Havuz Yaka Sarkaç Payet İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
İlk görüşte aşk yaşatacak sıra dışı A kesim tesettür gelinlik. Yoğun el işçiliğiyle özenle tasarlanan gelinliğin üzerindeki sarkaç detaylar, romantik ruhun en keyifli simgesi. Işıltılı tülle birleştirilen payet işlemeler ve sırt detayıyla nefes kesici bir model.
3D İşlemeli Hakim Yaka A Kesim Tesettür Gelinlik
3D İşlemeli Hakim Yaka A Kesim Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka 3D İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka 3D İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Taş İşlemeli Uzun Kollu A Kesim Tesettür Gelinlik
Taş İşlemeli Uzun Kollu A Kesim Tesettür Gelinlik

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri Sık Sorulan Sorular

A kesim tesettür gelinlik, vücudun üst bedenini sararak belden aşağı doğru A harfi şeklinde inen gelinlik modelidir. Her düğün konseptine ve her bedene uyum sağlar. Bu nedenle kapalı gelin adayları tarafından çok sevilen bir modeldir. En ideal vücut tipinden, armut vücuda, kum saati vücut tipinden ters üçgen vücut tipine kadar her kapalı gelin adayı bu modeli tercih edebilir. A kesim tesettür gelinlik modelinin bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi şüphesiz tüm kusurları örtmesi ve bacak boyunu uzun göstermesidir. Özellikle minyon, orta boylu kapalı gelin adayları için idealdir. A kesim tesettür gelinlik, belden itibaren genişlediği için basen bölgelerini tamamen gizler. Bu nedenle elma ve armut vücut tipine sahip kapalı gelin adayları bu modele yönelir.


A kesim tesettür gelinlikte en çok tercih edilen yaka tipi hakim yakadır. Yılların geçmesi ve moda trendlerinin değişmesi hakim yakanın modasını değiştirmemekle birlikte her yıl daha popüler hale gelmektedir. Hakim yaka, boyun bölgesini daha uzun gösterdiği için kapalı gelin adayları tarafından sevilmektedir. Gelinliğin bütünlüğün sağlayan türban, hakim yakayla bütünleşir ve kusursuz görünüm sağlar.
A kesim tesettür gelinlik, özel davet alanları, kır düğünleri, tarihi mekan, otel ve balo salonlarında gerçekleşecek düğünler için iyi bir tercihtir.

A KESİM TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ

Göz alıcı ama fazla abartı istemeyen her kapalı gelin adayı için A kesim tesettür gelinlik modelleri önerilir. Özellikle tesettürlü gelinliklerde en çok sevilen ve tercih edilen model A kesim tesettürlü gelinlik modelleridir. Abartıdan uzak ama zarif bir görünüm sağlamasının yanı sıra her mevsim ve her düğün konseptine de uygundur. İster kol bölümünde ister etek bölümünde ister yaka bölümünde hemen hemen her bölgede değişiklik yapmaya uygundur. A kesim tesettür gelinlik modelleri, gösterişli bir gelinlik isteyen kapalı gelin adayları için eteği kuyruklu modeller sunar. Otel ya da şık bir balo salonunda yapılacak düğün organizasyonunda uzun kuyruk tüm gözleri üzerine çeker.
İlkbahar ya da yaz aylarında dünya evine girecek kapalı gelin adayları için bir diğer model ise güpürlü A kesim tesettür gelinlik modelleridir. Gelinlikte sade ve romantik dokunuşlar arayan kapalı gelin adayları için uygun bir tercihtir. Nostaljik tasarımları seven kapalı gelin adayları için tasarlanan bir diğer model Vintage A kesim tesettürlü gelinlik modelidir. Zarif ve geçmiş zamanın modasını gelinliğe işleyen bu model, A kesim tesettürlü gelinlik modelleri içerisinde en zarif olanıdır. Son zamanların trendi aksesuar şapkalarla kombinlenerek sıra dışı görünüm sağlar. A kesim tesettürlü gelinlik modelleri içerisinde en çok sevilen yaka tipi hakim yakadır. A kesim tesettürlü hakim yaka gelinlik modelleri, boyun bölgesini daha uzun gösterir. Dik duruşu türbanı kaplar ve daha şık görünmesini sağlar. Otel, ziyafet salonu, tarihi mekanlarda dünya evine girecek kapalı gelin adayları için göz alıcı bir alternatiftir.
A kesim tesettür gelinlik modellerinin içerisinde iddialı olan model pelerinli A kesim tesettür gelinlik modelleridir. Düğün alanına girdiği andan itibaren tüm misafirleri hayran bırakmak isteyen gelin adaylarının tercihleri arasındadır. İhtişamlı ve güçlü görünüm sağlayan bu modelde pelerin boyutları isteğe bağlı olarak değişebiliyor. A kesim tesettürlü gelinlik modellerine en uygun boy kısa pelerinlerdir. Gelinliği sade tercih ederek canlılık katmak isteyen kapalı gelin adayları pelerinli bu modeli tercih edebilir.
Dantel detaylar sevenler Fransız dantelli A kesim tesettürlü gelinlik modellerine mutlaka göz atmalıdır. Her sezonda varlığını koruyan, modası hiçbir zaman geçmeyecek Fransız danteliyle romantik görünüm elde edilir. Kol bölümünde, etek uçlarında ya da gelinliğin tamamında kullanılmaya uygundur.
A kesim tesettürlü gelinlik modelleri her düğün konseptine uyumludur. Duvak seçimi, saç seçimi ve çiçek seçimiyle doğru kombinlendiğinde kusursuz görünür.

2021 A KESİM GELİNLİK MODELLERİ

Sadelik ve göz alıcılığı bir arada isteyen tesettürlü gelin adaylarının tercihi 2021 yılında A kesim tesettür gelinlik modellerinden yana oluyor. Kır düğünü, sosyal tesis düğünü, otel düğünleri, tarihi mekanlar veya aile arasında küçük davet alanlarında A kesim tesettürlü gelinlik modellerini sıkça görmek mümkün. Duvak, çiçek ve kuyruk seçimleriyle her ortama uyum sağlayabiliyor. 2021 A kesim tesettürlü gelinlik modellerinde geçmişin nostaljik ezgilerini taşıyan vintage detaylar göze çarpıyor. Nostaljiye uygun hareketli kol detayları, sade yapılmış türban üzerine kullanılan küçük şapka detayları adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor. Gösterişi seven gelin adayları için ise ihtişamlı ve prenses hissi veren kabarık etekler oldukça popüler. Minimal ve sadeliği tercih eden gelin adayları için saten kumaşlar, sadeliği hareketlendirmek isteyenler için dantel kol detayları ve tüller göze çarpıyor. 2021 ilkbahar ve yaz gelin adayları için ise üstü güpürlü etek kısmı sade A kesim tesettürlü gelinlik modelleri ön plana çıkıyor. 2021 A kesim tesettürlü gelinlik modellerinde kabarık kol detaylarını da görmek mümkün. Modayı yakından takip eden gelin adayları ve sade düğün konsepti için alternatif seçenekler arasında yerini alıyor. 2021’ye damgasını vuran bir diğer kol modeli, trompet kollardır. Özellikle A kesim tesettür gelinlik modellerinde kullanılan trombet kol, hareket halinde ahenkle dans eder. Romantik görünüm sağlamasının yanı sıra eğlenirken de dansa eşlik eder.
2021 A kesim tesettürlü gelinlik modelleri modern duvaklarla tamamlandığı gibi büyük ihtişamlı şapkalarla da kombinlenebiliyor. Sade yapılan türbanın üzerine eklenen büyük gösterişli şapkalar, gelinliğe sıra dışı ve modern bir boyut kazandırıyor. Aynı zamanda dantel eldivenler ve doğal tonlardaki çiçek buketleri de oldukça popüler.

2021 A KESİM TESETTÜRLÜ GELİNLİK FİYATLARI

Diğer gelinlik modellerinde olduğu gibi A kesim tesettürlü gelinlik fiyatları; işlemesi, kumaşı, sezonu, ünlü tasarımcının atölyesinde olması gibi detaylar göz önünde bulundurulacak değişir. 2021 A kesim tesettürlü gelinlik fiyatları, bu detaylar göz önünde bulundurularak her bütçeye hitap ediyor. 2021’nin en trend A kesim tesettürlü gelinlik modelinden geçen sezonlara ait muhteşem gelinlik modellerine kadar her bütçeye hitap eden gelinlik bulunabilir. 2021 A kesim tesettürlü gelinlik fiyatları içerisinde en yüksek fiyata sahip modeller, özel dikim ve ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına ait olan modellerdir. Kişiye özel dikim emek ve zaman alacağı için fiyat olarak yüksektir. Kişiye özel dikimde seçilen kumaş, işleme detayları, dantel kullanılıp kullanılmayacağı da fiyatı etkiler. Özel koleksiyonlarda yer alan A kesim tesettürlü gelinlik modelleri, ünlü tasarımcıların imzasını taşıdığı için ve son trendlerle tasarlandığı için fiyat olarak yüksektir. 2020 A kesim tesettürlü gelinlik fiyatlarının değişiklik göstermesindeki bir diğer etken seçilen duvak modeli, gelin tacı, ayakkabısı ve gelin çiçeğidir. Seçilecek duvak modeli ve altında kullanılacak türban kumaşının gelinlikle uyumlu olmasına dikkat edilir. Uygun kumaş ve duvak modelinde kumaş fazla kullanılacağı için fiyatı etkiler.
Dolabında yer kaplamasını istemeyen ya da gelinliğe belirlediği bütçe kısıtlı olan gelin adayları için ise kiralama seçeneği mevcut. 2021 A kesim tesettürlü gelinlik fiyatları göz önünde bulundurulduğunda beğenilen gelinlik kiralanarak alınabilir.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
Cumhuriyet, Durmaz İş Merkezi, Kızılay Cd. 11/G, 38040 Melikgazi/Kayseri
info@yesimgelinlik.com.tr (0352) 220 00 47