Randevu Hakkında Detaylı Bilgi

Gelinlik Provasına Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler ve Gelinlik Randevusu Alımı ile İlgili Önemli Bilgiler
Gelinlik randevusu alımında, öncesinde ve sonrasında yapmanız gerekenleri bir araya getirdiğimiz içeriğimiz ile aklınızdaki tüm soruları cevaplıyoruz.

Gelinlik Provasında Nasıl Bir İç Çamaşır Tercih Etmeliyim?
Gelinlik provanızın daha konforlu geçebilmesi için gelinlik randevusuna gelirken düğün günü kullanacağınız iç çamaşırını ya da straplez kesimde ve ten rengi iç çamaşırı tercih etmenizi öneririz.

Gelinlik Provasına Giderken Ayakkabı Getirmeli miyim?
Tüm gelinlik provası odalarında deneme ayakkabıları bulunmaktadır. Ancak gelinliğinize karar verdikten sonraki provalar aşamasında gerekli ölçüleri ayarlamak için giyeceğiniz kendi ayakkabınızı getirmenizi öneririz.

Provadan Önce Makyaj Yapabilir miyim?
Tercihinize bağlı olarak, sade bir makyaj ile gelebilirsiniz.

Gelinlik Provası Ortalama Kaç Saat Sürer ve Kaç Günde Tamamlanır?
Gelinlik seçimi denemeleriniz ortalama 1 saat kadar sürebilir. Seçmiş olduğunuz gelinliğinize yapılacak gerekli tadilat provalarının süresi, yapılacak değişiklikler doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Bu konuyla ilgili en doğru bilgiyi stil danışmanınız ve terzi kadromuz veriyor olacaktır.


Gelinlik Randevusu Nasıl Alınır?
1. Yeşim Gelinlik randevu sayfasında bulunan bilgileri doldurarak online randevu alabilirsiniz.
2. Online randevunun yanı sıra, mağazamıza telefonla ulaşarak gelinlik randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Randevu sayfasından ve mağazamızdan alınan gelinlik randevuları ücretsizdir. Gelinlik randevusu oluşturulduktan sonraki süreçte mağazamızda sezon gelinlik alımlarında %20 randevu indirimi yapılmaktadır. İndirim oranı kısa süreli kampanyalarda geçerli değildir.


Gelinlik Randevusunu Ne Zaman Almalıyım?
Düğün tarihinizden 3 ay öncesinde randevunuzu alarak, gelinlik denemesi yapmanızı tavsiye ederiz.


Ürün Kiralama Süresi Ne Kadardır?
4 ay öncesinden ürününüzü ön ödeme ile kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Düğününüze kadar olan sürede kiralama durumunda ürününüzü istediğiniz zaman kalan ödemeyi gerçekleştirerek teslim alabilirsiniz.


Kiralanan Ürünler Teslim Alacağım Zamana Kadar Başka Birine Kiralanıyor mu?
Mağazamızdaki her ürün kiralama döneminde tek bir kişiye kiraya verilip rezerve birimimizde bekletilir. Alışveriş sonrası kişiye özel düzenlenen sipariş formu ile mağazamızın çalışma saatleri içerisinde istediğiniz zaman ürününüzü inceleyebilirsiniz. Düğün tarihiniz önem arz etmeksizin ürününüzün varsa kalan ödemesini gerçekleştirip kararlaştırılan kiralama süresinin başladığı ilk gün bile ürününüzü teslim alabilirsiniz.


Gelinlik Randevusu Saati Nasıl Değiştirilir, Ertelenir veya İptal Edilir?
Yeşim Gelinlik randevu sayfası  ve mağazadan alınan randevu için randevunun alındığı mağaza ile iletişime geçilerek saat değişikliği yapılabilir.
Uygun gün ve saate ertelenebilir ya da iptal edilebilir.
Tüm bu işlemler gelinlik randevusu oluşturmak kadar hızlı ve ücretsizdir.

Gelinlik Randevusu İçin Tarih ve Saat Aralığı Nedir?
Gelinlik randevusu tarih ve saat aralığı, mağazanın programına göre değişiklik göstermektedir.
Randevu alımında mağaza, randevu tarihi ve randevu saatleri seçerek müsaitliği görebilirsiniz.

Gelinlik Randevusuna Giderken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Stil danışmanlarımız, kişiye özel hizmet verdikleri için mağazaya gitmeden önce gelinlik randevusu almış olmanız önem teşkil etmektedir.
Gelinlik randevusuna gelmeden önce vücut tipiniz ve düğün konseptiniz ile uyumlu tüm gelinlik modellerini incelemenizi ve hayalinizdeki tüm detayları stil danışmanımız ile yapacağınız görüşmede paylaşmanızı öneririz.


Gelinlik Randevusuna Giderken Yanımda Birini Getirebilir miyim?
Gelinlik seçimi yaparken, görüşüne ve zevkine önem verdiğiniz 1 ya da 2 kişi ile gelmenizi tavsiye ederiz.


Gelinlik Randevusunda Stil Danışmanlığı Hizmeti Nedir?
Stil danışmanlarımız gelin adaylarının vücut tipine, stiline ve düğün konseptine uygun gelinlik modelini seçmelerine yönelik destek vermektedir.
Tüm aksesuar seçiminin yanı sıra, saç ve makyaj konusunda da öneriler sunmaktadır.

Mağazalardaki Terzi Hizmetleri Nelerdir?
Uzman terzi kadromuzun verdiği hizmetler arasında; gelinliğe kol ve askı ekleme, yaka ve etek detaylarında değişiklik, aplike ve dantel ekleme gibi birçok gelinlik tadilat hizmeti bulunmaktadır.
Gelinliği teslim aldıktan sonra düğün gününüze kadar geçen sürede mağazalarımızdaki uzman terzi kadrosu ve stil danışmanlarından tüm konularda destek alabilirsiniz.


Yeşim Gelinlik’ten Gelinlik Aldıktan Sonraki İşlemler Nelerdir?
Sezon gelinliklerinde etek kısaltma, beden daraltma işlemlerinizi ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.
Tüm tadilat işlemleri bitip gelinliğinizi teslim aldıktan sonra, düğün gününüze kadar aklınıza takılan her soruyu stil danışmanlarımıza danışabilirsiniz.
Gelinliğiniz için yapılacak diğer tüm (kol ekleme, dantel ekleme, korsaj bağlama, etek uzatma vb. tadilat işlemeleri) ücretlidir.


Kapalı Gelinlere Özel Terzi Hizmeti de Veriyor Musunuz?
Mağazalarımızda kapalı gelinlere özel gelinlik kapama tadilat hizmeti verilmektedir. Mağazalarımızda ayrı bir koleksiyon olarak sürekli mevcut olan tesettürlü gelinlikler dışında hayalinizdeki tesettürlü olmayan herhangi bir gelinliği yeniden tesettürlü olarak yeniden tasarlayabilmekteyiz.
Kapalı gelinler için ayrıca gelinlik ile bir bütün olması gereken türban tasarımı konusunda da seçtiğiniz gelinlikte mevcut olan orjinal aplike, dantel ve diğer aksesuarlarla birbirinden farklı tasarımlara imza atan profesyonel türban tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1679313763,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/sozlesmeler/randevu-hakkinda-detayli-bilgi","user_data":{"client_ip_address":"3.239.6.58","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}