Kayık Yaka Gelinlik

Kayık Yaka Gelinlik Nedir?

Havaların ısınması ve düğünlerin artmasıyla kayık yaka gelinlik nedir? Tarzında soruların cevaplarını bulmak için internete başvuranların sayısı oldukça fazladır. Gelinlik giymek, küçük bir kız çocuğuyken den beri birçok kızın hayalidir. Küçüklükten geri gelinlere hayran hayran bakan bu kişiler, zamanı geldiğinde kendi düğünlerinde kendi gelinliklerini giyerler. Bu özel günlerinde en özel olmak ve unutulmayan gelinlerden olmak için doğru gelinlik seçimi oldukça önemlidir. Birçok tarzda gelinlik vardır. 

Bunlar geline göre ve gelinin zevkine göre değişebildiği gibi biraz da düğünün yapılacağı mekana göre de değişir. Gelinlerin seçtiği gelinlik modelinin, döneme uygun, modern ve şık bir model olması oldukça önemlidir. Kimse en özel gününde sade ve sıradan olmak istemez. Bu yüzden en doğru gelinliğin tercih edilmesi gerekir. Elbette önce gelin adayı kendisi gelinlik modelini beğenmelidir.

Bu gelinlik modeller:

  • Prenses model
  • Straplez model
  • Kayık yaka model
  • A kesim ya da balık model
  • Helen model

Gelinlik türleri en çok kullanılan gelinlik modelleridir. Bu modellerde birbirinden farklı çeşitte model bulunmaktadır. Kayık yaka gelinlik modelleri de gelinlere en çok yakışan ve en zarif görünen modellerden biridir. Kayık yaka modelleri tercih eden gelinler, bu modeldeki gelinliğe uygun takı, saç ve ayakkabı seçimini de başarıyla yaptıktan sonra gecenin unutulmazlarından olacaktır. Gelinlik modeline karar vermek, birçok çeşit ve model arasından biraz zor olabilmektedir. Bu yüzden kolay eleme yapabilmek için önce kendi olumlu yanlarınızı tespit ederek bunları ortaya çıkaracak gelinlik modellerine yönelmeniz gerekir. Yeşim Gelinlik de tüm bu model ve çeşitteki gelinlikleri, gelin adaylarına sunar. Gelinler kendilerine en çok yakışacağını düşündüğü modeller arasından en son bir seçim yapabilir. Hem havalı hem de kaliteli modellerden olan bu gelinlikleri tercih eden gelinler oldukça memnun kalmakta ve harika bir görünüm elde etmektedir.

Kayık Yaka Gelinlik Kimlere Yakışır?

Kayık yaka gelinlikler, en güzel gelinlik tarzlarından biridir. 1970’lerden beri birçok farklı tarzda kullanılan kayık yaka gelinlikler günümüzde de oldukça popülerdir. Kayık yaka gelinlik tercih eden gelinler, genelde zayıf ve uzun boylu gelinlerdir. Böylece zarif ve deyim yerindeyse kuğu gibi bir görünüm elde edilir. Kayık yaka gelinlikler, her gelin tarafından elbette tercih edilebilir ancak zayıf ve uzun boyunlu gelinlere daha çok yakışacağı tartışılmaz bir gerçektir. Kayık yaka gelinlikler, güzel bir takıyla da kombinlendiğinde oldukça havalı görünür. Genelde açık saç ya da hafif dağınık topuz modeller tercih edilir. Aynı zamanda taç kullanımı da kayık yaka gelinliklere ayrı bir hava kattığı için çok tercih edilir.

Yeşim Gelinlik, tüm gelinlik modellerinde olduğu gibi kayık yaka gelinlik modellerinde de oldukça başarılı ve ışıl tasarımlar sunmaktadır. Bu modeller ile hem şık hem de havalı görünecek olan gelinler, aynı zamanda da yapmış oldukları kaliteli seçimler sayesinde de unutulmaz gelinlerden biri olmak mümkündür.

Kayık yaka gelinlik modelleri tercih edilirken yaka kısmının hareketleri kısıtlamaması ya da en azından rahatsızlık vermemesi de oldukça önemlidir. Bu açıdan mutlaka provalarda, düğünde yapılacak olası hareketler yapılarak test edilmelidir. Bu sayede yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluklara karşı önlem de alınmış olur.

Yeni Sezon Kayık Yaka Gelinlik Modelleri 2022

2022 yılında da oldukça sık görünecek olan kayık yaka gelinlik modelleri gelinlere çok yakışacaktır. Kayık yaka gelinlik modellerinde belden aşağısı kabarık modelleri görmek de mümkündür, dar modelleri görmek de mümkündür. Her tarza yakışan bu yaka tarzı, en çok tercih edilen modellerden olmasının yanı sıra en zarif da gösteren modellerden biridir. Kayık yaka gelinlik modellerinde kol kısmı işlemeli ya da tül olarak gelebilir. 

Ardından püskül ya da taş gibi süslemeli detaylara sahip olan modeller de oldukça fazladır. Bu modellerde belirli tadilatlar yaptırmak da mümkündür. Bu sayede birçok model gelinin zevkine uygun halde tasarlanır. Örneğin fazla gelen bir detay çıkarılabilir ya da kapanabilir. Bu sayede gelinler, hayallerindeki gelinliklere de ulaşır. Önemli olan gelinin kendisini en iyi ve en güzel hissedeceği gelinliği seçmesidir. Bu gelinlikleri harika bir saç ve makyajla, ayakkabı ve çiçekle; kısacası tamamlayıcı detaylarla birleştirdiğinde en güzel sonucu elde ederler.

Tasarım Harikası Kayık Yaka Gelinlikler

Kayık yaka gelinlikler hem tarz olarak hem de görünüm olarak oldukça asil ve şık görünürler. Bu görüntü takı, saç ve duvak gibi detaylarla birleştiğinde daha şık bir görünüm elde edilir. Bu gelinler, bu seçimleriyle birlikte kuğu gibi görünürler. Unutulmayacak gelinlerden biri olmalarını sağlamalarının yanında kendilerini de özel ve güzel hissederler. Kayık yaka gelinliklerde oldukça fazla model vardır. 

Hem yaka kısmında hem de etek kısmında oldukça fazla model seçeneği vardır. Yaka kısmı düz de olabilir kalp yaka olarak da gelebilir. Etek kısmı prenses model de olabilir dar ya da düz inen tül modeller de olabilir. Gelinlik ne kadar kabarık bile olsa yaka kısmı modeli sırtlayan ve asil gösteren detayı olmaktadır.

Yeşim Gelinlik de bu kadar çok çeşidin olduğu ve firmanın olduğu günümüz piyasasında, yüksek kaliteli ve şık tasarımlı ürünleriyle gelinlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olmayı başarmıştır. Bu başarısını da çizgisini bozmadan devam ettirerek müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları iş prensipleri sayesinde mutlu ve güzel gelinler ortaya çıkarırlar. Yeşim Gelinliği tercih eden tüm gelinler, hem mutlu hem de şık olmanın etkisini çevrelerinde de görürler. Yeşim Gelinlikte aynı zamanda gelinlik modellerinin yanı sıra, ayakkabı, saç aksesuarları gibi gelinlere lazım olacak her bir detaya yer verilir.

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1675058328,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/ozel-koleksiyonlar/kayik-yaka-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"18.232.179.5","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}