Özel Koleksiyon Gelinlikler

Özel Koleksiyon Gelinlikler Sık Sorulan Sorular

Özgün bir tasarım en çok gelinliklere yakışır. Her gelin adayı giyeceği gelinliğin en özel, en nadide olmasını ister. Gelinlerin en özel tasarımı arayışı Emine Yıldırım koleksiyonu ile mutlu sonla biter. Markamız çatısı altında sizleri Emine Yıldırım özel koleksiyonu ile buluşturuyoruz. En özel gününüzü en özel gelinlik modelleriyle taçlandırıyor, en iyisini sunuyoruz.
Emine yıldırım koleksiyonu her gelinlik modelinde alternatif model çeşitliliği sunar. Emine Yıldırım A kesim gelinlik modelleri bunlardan bir tanesidir. Vücudun üst kısmını sararak belden aşağı doğru A şeklinde açılan gelinlik modelleri A kesim gelinlik olarak adlandırılır. Kullanımı oldukça rahattır. Her düğün konseptine ve her bedene uyum sağlar. Vücut tipi ister armut dikdörtgen, elmas ister kum saati, külah ve oval olsun rahatlıkla her gelin adayı tercih edebilir. Göğüs ve kalça ölçülerini orantıladığı ve fazlalıkları ustalıkla kapattığı için gelin adaylarının daha uzun görünmesini sağlar. Emine Yıldırım A kesim gelinlik modelleri tül, saten, ziberlin, organze, dantel gibi hemen hemen her kumaş türüyle uyumludur. Aynı zamanda zevke ve vücut tipine göre değişen straplez, V yaka, kayık gibi yaka tiplerine de rahatlıkla uygulanır. Duvak modeli olarak her uzunluğa uyum sağlamakla birlikte genel olarak dirsek hizasında ya da parmak ucunda biten duvaklarla eşsiz ve kusursuz görünüm sağlar. Emine Yıldırım A kesim gelinlik modelleri tercih edilen kumaşıyla, yaka seçimiyle ve duvak uzunluğuyla her düğün konseptine uyum sağlayan ve gelin adayının tüm gözleri üzerine çekmesinde yardımcı olan modası hiç geçmeyecek bir gelinlik modeldir. Tıpkı A kesim gibi modası hiç geçmeyen ve zaman ilerledikçe popülerliği artan Emine Yıldırım helen gelinlik modelleri de özel bir gelinlik giymek isteyen gelin adayları için özenle tasarlanır. Helen gelinlik modelleri, tüm dünyada gelinlik modasını etkisi altına alan sadeleşme akımının vücut bulmuş şeklidir. Sadelik, masumiyet, şıklık ve özgünlük Emine Yıldırım Koleksiyonunda toplanmıştır. Vintage detaylara hakim düğün konseptlerinde göz kamaştırıcı etkisi vardır.
Helen gelinlik modellerinin en önemli özelliği salaş ve rahat olmasıdır. Bu nedenle her gelin adayı mutlaka bu modelden denemek ister. Helen gelinlik modelleri, etek kesimine, yaka detayına, kumaş tipine ve işlemelerine göre oldukça fazla seçenek sunar. Asimetrik etekli helen gelinlik modelleri, özellikle derin V yakası ve az kabarık eteğiyle kusursuz görünüm sağlar. Eteğindeki asimetrik kesim masal kitaplarındaki perileri andırır. Basen bölgesi geniş, armut tipli gelin adayları için uygundur. Tek omuzlu helen gelinlik modelleri, Antik Yunan döneminde sıkça kullanılan tek omuz detayı iham alınarak tasarlanır. Gelinliğe ‘helen’ modelini veren en belirgin detay tek omuzdur. Emine Yıldırım Helen gelinlik modelleri içerisinde en çok tercih edilen model denilebilir. Salaş tasarımlı bu gelinlikler, şıklığı kadar rahatlığıyla da ön plandadır. Özellikle elma ve dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir kesimdir.
Özel koleksiyonları seven ve özel olmak isteyen gelin adaylarının gönlünü fethedecek bir diğer model ise balık modeldir. Emine Yıldırım Balık Gelinlik modeli adeta büyüleyicidir. Kusursuzluğun temsili haline gelen balık gelinlik, ismini eteğin kesiminden alır. Bu tarz gelinlikler vücudu tamamen saran dar bir kesime sahiptir. Gelinliğin bel bölgesinden başlayan etek diz hizasına kadar daracık iner ve diz hizasından itibaren genişler. Efsane karakter deniz kızının eteğine benzediği için deniz kızı olarak da bilinir. Bu model Emine Yıldırım’ın ellerinden aşkla dökülür. Pek çok gelinlik kesimine göre sade ve zarif görünen balık gelinlik, tercih edilen dantel ve kumaş tercihleriyle şıklık yarışında ilk sırada yer alır. Emine Yıldırım Balık gelinliğin en belirgin özelliği vücut hatlarını göz alıcı ve kusursuz bir şekilde ortaya çıkarmasıdır. Bu nedenle balık gelinlik tercih etmeden önce bilinmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle balık gelinlik tercihinde vücut tipi çok önemlidir. Vücut tipi ideal bir diğer ifadeyle kum saati tipinde olan gelin adayları tarafından tercih edilmelidir. Tüm vücudu sarıyor olması fazlalıkları olduğu gibi gösterecektir. Bu nedenle kalça ve omuz bölümleri birbiriyle orantılı gelin adayları tarafından taşındığında ortaya çıkacak görünüm kusursuz olacaktır. Kısacası önemli olan vücut orantısıdır. Orantı sağlandıktan sonra eteğin boyu, üst oranı ona göre ayarlanabilir.
Emine Yıldırım Kaburga Gelinlik modelleri ise diğer modeller gibi özenle tasarlanır. İsmini tarlatan şeklinden alan kaburga gelinlikler ihtişamın timsalidir. En özel mekanlar için özenle Emine Yıldırım tarafından tasarlanan gelinlikler siz değerli müşterilerimizle buluşur. Kaburga gelinlik, vücudun üst bölgesini sarararak bel bölgesini ince gösterir. Tarlatanın etkisiyle ekstra hacim kazanan etek bölümü vücudunda fazlalığı olan gelin adayları için kurtarıcıdır. Özellikle vücudunun alt bölgesindeki basen, bacak, göbek noktalarını kapatmada sihirbaz gibidir. Bel bölgesi kalın olan ve kısa boylu gelin adayları için uygun bir tercih olmayabilir. Kısa boy, gelinliğin hacimli yapısını tam veremeyeceği için uygun bir görüntü veremeyebilir. Bu nedenle armut vücut tipine sahip uzun boylu gelin adayları tarafından tercih edilmelidir. Kaburga gelinlik, gösterişli ve göz alıcı görünümünün yanı sıra çok kabarık eteğe sahip olduğu için oldukça ağırdır. Abartıdan uzak sade ama kabarık bir model isteyenler için koleksiyonda prenses model gelinlikler yer alır. Emine Yıldırım Prenses gelinlik modelleri her görenin aşık olacağı şekildedir. Kabarık hacimli etekler, kat kat tüller baş döndürücüdür.
Emine Yıldırım koleksiyonuna ait birbirinden eşsiz ürünler markamız çatısı altında sizlerle buluşmaktadır.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1674834488,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/ozel-koleksiyon","user_data":{"client_ip_address":"3.93.74.25","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}