Kaburga Nişanlık Modelleri

Kaburga Nişanlık Modelleri Sık Sorulan Sorular

İddialı, gösterişli, şık..

Nişanında iddialı ve gösterişli bir giriş yapmak isteyen gelin adayların için adeta biçilmiş bir kaftan olan kaburga nişanlık modelleri görenleri kendine hayran bırakan cinsten bir modeldir. Son dönemlere damgasını vuran kaburga nişanlıklar hem kabarık hem de gösterişli bir nişanlık isteyenler için ideal bir seçenektir. Balo tipi olarak da bilinen bu model, üst bedeni sıkıca kavrar ve belden aşağı doğru devasa kabarıklıkta iner. Etek bölümünde dalgalı bir görünümü vardır. Oldukça hacimli eteğe sahip kaburga nişanlıklar ismini tarlatanın kaburga şeklinde olmasından alır. Tarlatanın etkisiyle harikulade bir silüete bürünen kaburga nişanlık, prenses nişanlık modelini de andırır.  Tıpkı prenses etek gibi belden itibaren açılan eteği tüm vücudun kusurlarını örtmede birebirdir. Özellikle basen bölgesinde fazlalıkları olan gelin adayları için oldukça ideal olan bu model aynı zamanda vücudu sıkan üst bedeni sayesinde beli incecik gösterir. Kaburga nişanlıklar A kesim nişanlık modellerinin aksine daha hacimli ve gösterişli yapıya sahiptir. Gösterişli ve iddialı yapısının ardında dikkat edilmesi gereken bir takım incelikler mevcuttur. Bu incelikler nişan gününün güzel geçmesini sağlamakla birlikte göze alınması gereken noktaları da netleştirir. Hacimli yapısı gereği kaburga nişanlıklar oldukça ağırdır. Gün boyu  üzerinde taşıması gereken ağırlığı hissettiren bir yapısı vardır. Öte yandan kaburga nişanlıklar oldukça kabarık olduğu için hareket özgürlüğünü kısıtlar. Dans esnasında gelin ve damat arasındaki mesafeyi artırır. Tüm bunları göz ardı etmeksizin dikkat edilmesi ve göz önünde bulundurulması gereken maddelerdir.

Kaburga nişanlıklar  ışıltılı görünümlerine hareketlilik katmak isteyen gelin adayları için bir çok seçenek sunar. Uzun etekli, kuyruklu veya yarım balık nişanlık modelleri şeklinde seçenekler sunar.

Helen nişanlık modellerinin aksine etekleri kalıp şeklindedir, uçuşmaz. Hangi etek modelini seçeceği konusunda tereddüt yaşayan gelin adayları için belirleyici tek faktör mevsim ve nişanın yapılacağı mekandır. Kaburga nişanlık modelleri daha çok gösterişli  şık mekanlara uygun bir modeldir. Tarihi bir sarayda, tarihi bir otel salonunda veya yalılarda aynı şekilde lüks balo salonlarında gösterişli bir çıkış için oldukça idealdir. Bunula birlikte kaburga nişanlıklar genellikle sonbahar, ilkbahar ve kış aylarında tercih edilir. Ağır yapısı gereği yaz ayları için sıcak havalarda tercih edilmemesi daha uygundur. Ancak son karar yine gelin adayınındır.

2023  KABURGA NİŞANLIK MODELLERİ

Arap modasının gösterişli etkisini ülkemize taşıyan ve son yıllarda gelin adaylarının gözbebeği olan kaburga nişanlık modelleri 2023 yılında etkisini devam ettiriyor. Masalsı bir nişan isteyen her gelin adayını mutlu edecek bu model, tüm mağazalarda vitrinlerde yerini almış durumda. 2023 sadeleşme akımına rağmen büyük bir gösterişle varlığını devam ettiren 2023 kaburga nişanlık modellerine ilgi büyük. İllüzyon yakalar ile tasarlanan düşük omuzlar 2023 kaburga nişanlık modellerinin çizgisini belirleyen detaylardan. Düşük omuz ve kalp yakayla süslenen kaburga nişanlıkları her renk ve işlemelerle görmek mümkün. Özellikle nude tonlarında ve koyu tonlarda adeta prenses havası katan kaburga nişanlık modelleri 2023’in en ışıltılı modelleri arasında. Sadeleşme akımına ayak uyduracak sadelikle kaburga nişanlıkları da görmek mümkün.  Kabarık nişanlık isteyip gösterişten uzak bir model arayanlar için saten kaburga nişanlık modelleri mevcuttur. Derin V yaka ile süslenen ve düz bir şekilde inen kaburga nişanlıklara 2023 yılında aksesuarlar eşlik ediyor.

Geometrik desenli kaburga nişanlık modelleri ise spor şıklık arayışında olan gelin adaylarının gönlünü fethediyor. Hem modern duruşuyla çağı yakalaması hem de spor şıklığıyla gösterişini minimalize etmesi gelin adayları tarafından geçer not alıyor. Özellikle armut vücut tipine sahip gelin adaylarının gönlünü çalan katlı kaburga nişanlık modelleri 2023 de de vitrinlerde yerini alıyor. Özellikle tarihi mekan ve otel düğünleri için ideal olan  2023 kaburga nişanlık modelleri, ışıltılı işlemeleri ve straplez yaka tipiyle adeta gönülleri fethetmeye hazırlanıyor. Sıkı topuz ve at kuyruğu saç modelleriyle şıklığını tamamlayacak bu model 2023’ün en sevilen tercihleri arasında yerini alıyor. Hem balık olsun hem de gösterişli olsun diyen gelin adayları için yarım balık şeklinde tasarlanan kaburga nişanlık modelleri 2023 de sıkça görülecek. Dizden itibaren  eteğin açıldığı yerde kaburga eteğin dalgalanışını gören her hanım adeta büyüsüne kapılacak. Spor şıklık arayışında olanlar için ise halter yaka kaburga nişanlık modelleri ideal bir tercih olacaktır. Tesettürlü hanımlar için uzun kollu kaburga nişanlık modellerini görmek de elbette mümkün . 2023 yılı her kadın için eşsiz seçenekler sunan kaburga nişanlık modelleriyle adeta bu büyünün parçası olacak.

 KABURGA NİŞANLIK FİYATLARI

Gerek gösterişli yapıları gerekse harikulade el işçiliğiyle göz kamaştıran kaburga nişanlıklar adeta göz kamaştırıcı nitelikte alıcısıyla buluşuyor. Her haliyle gönülleri çalan bu modelin fiyatlandırması da üretiminde kullanılan kumaşına, işçiliğine, sezonuna, modacı imzasına ve markasına göre çeşitleniyor. İşçilik ve gösteriş bakımından nişanlık modelleri içerisinde tek olan kaburga nişanlıkların fiyatları da en az kendisi kadar gösterişlidir. Kaburga nişanlık fiyatları, maliyet açısından fazla işçilik gerektiren bir modeldir. Bu nedenle fiyat olarak yüksektir. Güzel görünmesi için özenle dikilen her bir boncuk, tarlatanı ve üretiminde kullanılan her bir detay fiyatını artırıyor. Kaburga nişanlık fiyatları içerisinde en çok maliyete sahip olanı ise özel dikimdir. El emeğinin alınması, kişiye özel dikimi derken fiyat oldukça yükselmektedir. Genellikle kabarık nişanlık modellerinde kiralama seçeneği bulunur. Kiralama seçeneği sayesinde  uygun fiyata kaburga nişanlık kiralanır ve nişan sonrası geri teslim edilir. Dolabında yer kaplamasını istemeyen hanımlar ve bütçe bakımından uygun bir model arayan gelin adayları için en ideal seçenek kiralama seçeneğidir.

 

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1679967579,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/nisanlik/kaburga-nisanlik-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"3.236.207.90","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}