İlginizi Çekebilecek Kayseri Dış Çekim Mekanları

En mutlu gününüze ait anıların başında yer alan düğün fotoğraf çekimleri, aslında ileride çocuklarınıza, sevdiklerinize hatta torunlarınıza gösterebileceğiniz en güzel anılarınızdır.

Hayatınızın aşkını bulduğunuz anda onunla sürekli beraber olmak ve ömrünüzün sonuna kadar iyi günde kötü günde onunla olmak isterseniz. Sonrasında yapılan düğün hazırlıkları bir o kadar tatlı ve bir o kadar heyecanlıdır. Düğün hazırlıkları arasında ise unutulmaması gerekilen ve atlanmaması gerekilen detayların başında düğün çekimleri yer alır. Eğer Kayseri de yaşıyor ya da Kayseri’ye yakında konumda ikamet ediyorsunuz İlginizi çekebilecek Kayseri dış çekim mekanları önerilerini aşağıda okuyabilmeniz mümkündür.

Harika Dış Çekim Mekanları

Herkes düğününün en güzel şekilde geçmesini ister. Özellikle düğün günü ya da düğünden birkaç gün önce gerçekleştirilen düğün çekimleri için tercih edilen mekan önemlidir. Dış çekim eğer mevsimde uygun ise harika ışık ve açıyla mükemmel sonuçlara imza atılabilir. İlginizi çekebilecek Kayseri dış çekim mekanları arasında yer alan ilk durak Kayseri Saat Kulesi’dir. Kayseri Saat Kulesi Cumhuriyet Meydanında yer alır. İyi görünüp gülümseyerek birde özellikle gelin adaylarının çok dikkat ettiği saç ve makyajlarının bozulmaması için sıcağa maruz kalmadan doğru saatlerde fotoğraf çekimleri için harekete geçebilirsiniz. Çok yoğun geçen düğün hazırlıkları arasında belki de çok önemsemeyeceğiniz bir detay gibi gözükse de ileri de iyi ki önem vermişim ve iyi ki böyle pozlar vermişim diyeceğiniz anılarla mutlu olabilirsiniz.

Kayseri Fotoğraf Çekim Alanları

Tam bir doğa aşığıysanız ve İlginizi çekebilecek kayseri dış çekim mekanları araştırması yapıyorsanız Gültepe Parkı’na mutlaka göz atmalısınız. Seyit Gazi Mahallesi konumunda yer alan yeşillikler içerisinde parkta iyi bir fotoğrafçı eşliğinde düğün pozları verebilirsiniz. Daha sonra kendinizi iyi hissetmek için sürekli gülümseyerek ve enerjinizi yüksek tutarak anılarınız arasına en mutlu gününüzden kareler ekleyebilirsiniz. Eğer geçmişe özlem duyuyor ve vintage temalı bir düğün planı yaptıysanız Döner Kümbet yine Seyitgazi Mahallesi konumunda yer alır. 1276 yılında yapılan bu eser önünde ve etrafında güzel kareler yakalanabilir.

Örnekler için Umut Süllü Videographer sayfasını inceleyebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?