Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri

Hakim Yaka Taş ve 3 Boyut İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
Hakim Yaka Taş ve 3 Boyut İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
Kristal Taş İşlemeli Uzun Kollu Tesettür Prenses Gelinlik
Kristal Taş İşlemeli Uzun Kollu Tesettür Prenses Gelinlik
Dantel İşlemeli Uzun Kollu Prenses Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Uzun Kollu Prenses Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka 3D İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
Hakim Yaka 3D İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
3 Boyutlu Kristal Taş İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
3 Boyutlu Kristal Taş İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
Lez Dantel Üzeri Sarkaç Detaylı Pileli Prenses Tesettür Gelinlik
Lez Dantel Üzeri Sarkaç Detaylı Pileli Prenses Tesettür Gelinlik
Harikulade işçiliğe sahip prenses model tesettür gelinlik. Hakim yakanın asil duruşu ışıltılı Fransız danteliyle elegan bir görünüm oluşturuyor. Sırta doğru ilerleyen kollardaki sarkaçlar romantik bir hareketlilik sağlıyor. Kabarık pileli eteği ve lez dantelle tamamlanan gelinlik ihtişamıyla herkesi büyüleyecek.
Kristal İşlemeli Hakim Yaka Prenses Tesettür Gelinlik
Kristal İşlemeli Hakim Yaka Prenses Tesettür Gelinlik
Işıltılı Payet İşlemeli Eteği Pileli Prenses Tesettür Gelinlik
Işıltılı Payet İşlemeli Eteği Pileli Prenses Tesettür Gelinlik
Tüm gelinliği saran ışıltılı tülün göz kamaştırıcı etkisi! Üst gövdeye hakim Fransız danteli payet işlemeli ışıltılı tülle kusursuz uyuma sahip. Beli ince göstermek için tasarlanan eteğin pileleri hacimli prenses gelinlik modelini fazlasıyla yansıtıyor. Etek uçlarındaki minimal kenarsuyu gelinliği tamamlayan en naif detay.
Dantel İşlemeli Işıltılı Kuyruk Etekli Prenses Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Işıltılı Kuyruk Etekli Prenses Tesettür Gelinlik
Işıltılı kristal işlemeli ihtişamlı prenses model tesettür gelinlik. Kusursuz aplike danteller, boyuna işlenen kristal işlemeler tek kelimeyle nefes kesici. Bele vurgu yapan pileli etek kesimi dantel aplikelerle oluşturulan kenarsuyu ve göz alıcı uzun kuyruğu ağır ve lüks görünüm vadediyor.
Dantel İşlemeli Işıltılı Otriş Detaylı Prenses Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Işıltılı Otriş Detaylı Prenses Tesettür Gelinlik
Zarif, romantik detaylar! Bedendeki dantel işlemeleri ve ışıltısıyla göz alıcı güzelliğe sahip prenses model tesettür gelinlik. Kollardaki otrişler romantik ruhu simgelerken ışıltılı tül üzeri hacimli eteği görkemli bir düğün girişi için tasarlandı. Bedendeki dantellere eşlik eden kenarsuyu ise gelinliğin bütünlüğünü sağlayan zarif bir detay.
Payet İşlemeli Işıltılı Tül Üzeri Prenses Tesettür Gelinlik
Payet İşlemeli Işıltılı Tül Üzeri Prenses Tesettür Gelinlik
Fransız dantelinin büyüleyici güzelliğinin hakim olduğu prenses model tesettür gelinlik. Işıltılı tül üzerine tasarlanan gelinliğin eteğine kadar uzanan dantelleri görenlerin hayranlık duyacağı bir detay. Yarım kuyruğu ve dantel kenarsuyu ile hem iddiayı hem de sadeliği seven gelin adayları için ideal bir tercih.
Ekose Tül Üzeri Dantel İşlemeli İspanyol Kol Prenses Tesettür Gelinlik
Ekose Tül Üzeri Dantel İşlemeli İspanyol Kol Prenses Tesettür Gelinlik
Romantik detaylar, ihtişamlı bir duruş! Dantel ve ekose kumaşın harmanlandığı nefes kesici bir model. Beli ortaya çıkaran taşlı otriş detaylar ve romantik İspanyol kol detayı ilk görüşte aşık olunası detaylar. Modern ve çağdaş görünümü gelin adaylarımı cezbedecek. Görkemli düğün konseptlerine yakışacak eşsiz bir model.
Kristal İşlemeli Hakim Yaka Dantelli Prenses Tesettür Gelinlik
Kristal İşlemeli Hakim Yaka Dantelli Prenses Tesettür Gelinlik
Göz alıcı güzellik! Kristal işlemeler ve yoğun dantelin hakim olduğu prenses model tesettür gelinlik. Simli tül üzerine tasarlanan hacimli eteği masalsı bir düğünün baş kahramanı olacak cinsten. Hakim yakanın asilliğinin simetrik çizgilerle buluştuğu eşsiz bir model
İspanyol Kol Kuyruk Detaylı Payet İşlemeli Prenses Tesettür Gelinlik
İspanyol Kol Kuyruk Detaylı Payet İşlemeli Prenses Tesettür Gelinlik
İhtişamlı görünümüyle kendine hayran bırakan prenses model tesettür gelinlik. Tafta kumaşın asilliğinin hakim olduğu uzun kuyruk görkemli bir düğün girişi için tasarlandı. Kuyrukla birlikte uyum içerisinde olan ihtişamlı pileli kuyruğu ve İspanyol kollarıyla nefes kesici bir model.
Gümüş İşlemeli Hakim Yaka Işıltılı Tül Prenses Tesettür Gelinlik
Gümüş İşlemeli Hakim Yaka Işıltılı Tül Prenses Tesettür Gelinlik
Duru güzelliğiyle büyüleyici etki yaratan prenses model tesettür gelinlik. Işıltılı tül ve gümüş işlemelerin uyumu gelinliğin bütününü sararak harikulade bir zariflik sunuyor. Hacimli eteği ve üzerindeki çiçek işlemeleriyle bahar esintisi yaşatan eşsiz bir model.
İspanyol Kol File Tül Dantel İşlemeli Prenses Tesettür Gelinlik
İspanyol Kol File Tül Dantel İşlemeli Prenses Tesettür Gelinlik
Modern ve ışıltılı. Romantik ruhun İspanyol kolla yansıtıldığı elegan tasarıma sahip prenses model tesettür gelinlik. Hacimli eteğinin bele vurgu yaptığı gelinlikte file tül ile tasarımı hareketlendiriyor. Hareketliliğin canlı tutulduğu İspanyol kollar ve dantelin şık duruşunun harmanlandığı bir model.

Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri Sık Sorulan Sorular

Prenses tesettür gelinlik, her zaman gelin adaylarının ilgi odağı olmuştur. En özel gününde dünya evine gireceği o an içerisinde hayal edilen gelinlik, prenses tesettür gelinliktir. Bu kadar ilgi odağı olmasının sebebi ise kabarık eteğinin kişiye verdiği prenses hissidir.

Belden itibaren hareket ve hacim kazanan, kabarık etek kesimine sahip gelinlik, prenses tesettür gelinliktir. Balo tipi gelinlik olarak da isimlendirilen bu model, vücudun alt bölgesindeki fazlalıkları kamufle eder ve beli ortaya çıkarır. Prenses tesettür gelinlikte eteğin başlangıç noktası gelin adaylarının uzun ve orta boylu olmasına göre değişiklik gösterir. Kısa boylu gelin adayları için tam bel bölgesinden başlar, uzun boylu gelin adayları için ise bel ve kalça arasındaki herhangi bir noktadan başlar.
Prenses tesettür gelinlikte 3 farklı etek tipi vardır; daire şeklinde kesilen etek, U şeklinde arkaya doğru uzanan etek ve kuyruklu etek. Klasik düğün konseptleri için daire şeklinde kesilen etek kesimi uygundur. İhtişamlı tarihi bir düğün mekanında dünya evine girecek gelin adayları için ise U şeklinde arkaya doğru uzanan prenses tesettür gelinlik tercih edilebilir. Uzun kuyruklu etek kesimi ise otel ve tarihi mekanlar için gösterişli tercih olacaktır. Son olarak uzun kuyruklu etek kesimi uzun boylu gelin hanımlarının tercih etmesi gereken bir modeldir.
Prenses tesettür gelinlik, vücutta fazlalığı olan her bölgeyi kamufle eder. Bu nedenle de gelinlik modelleri içerisinde kurtarıcı denilebilir. Hangi vücut tipi için uygundur sorusunun cevabı ise kesinlikle armut tipine sahip gelin adaylarıdır. Basenleri kabarık eteğin altında gizler ve bel bölgesini zayıf gösterir. Aynı şekilde kum saat tipi, elma vücut tipi gibi diğer formlardaki gelin adayları için de uygundur.

Prenses tesettür gelinlik, doğru aksesuarlar ile tamamlandığında kusursuz ve ihtişamlı görüntü sağlar. Bu nedenle seçilecek türban modeli, gelin duvağı ve taç çok önemlidir. Duvak seçmek için gelinliğin etek boyu referans alınarak seçim yapılmalıdır. Uzun kuyruk kesimine sahip prenses tesettür model seçilmişse duvak katedral tipi olmalıdır. Kuyruğu olmayan daire biçiminde kesilmiş etek tipi için ise şapel duvak tipi tercih edilmelidir.

Gösteriş ve lüks algısını üst seviyeye çıkaran prenses tesettür gelinlik, tarihi düğün mekanları, lüks oteller ve yalılar için uygun bir tercih olacaktır.

PRENSES TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ

Neredeyse yarım yüzyıldır popülerliğini kaybetmeyen prenses tesettür gelinlik modelleri, birbirinden farklı model alternatifleriyle gelin adaylarının her zaman gözdesi olmuştur. Düğününde görkemli bir görünüme sahip olmak isteyen kapalı gelin adayları için prenses tesettür gelinlik modelleri her zevke hitap etmektedir. Genel olarak dantel, boncuk işlemeler, yeni nesil kabartma işlemeler, tül ve saten kumaşlar bu modelde kullanılan genel malzemelerdir. Danteller genel olarak kabarık eteğin uç kısımlarında konumlandığı gibi sadece üst kısımda da yoğun olarak kullanılmaktadır. Düğününe romantik hava katmak isteyen kapalı gelin adayları için dantelli prenses modeller tercih edilir. Kuyruklu prenses tesettür gelinlik modelleri ise özellikle tarihi mekanda dünya evine girecek gelin adayları için uygundur. Uzun tarihi merdivende ya da davetlilerin içerisinde nikah masasına doğru yürürken arkada uzanan kuyruk, davetlileri büyüleyecektir. Her sezon geçtikçe güncelliğini koruyan hakim yaka tipini prenses tesettür gelinlik modellerinde sıkça görmek mümkün. Genellikle uzun boylu gelin adaylarına önerilir. Boyun bölgesini uzun göstermesi de tercih edilmesini sağlar.

Alışılmışın dışında sıra dışı bir gelin olmak isteyen adaylar için bir başka alternatif renkli prenses tesettür gelinlik modelleridir. Nude, fil dişi, ekru tonlardaki renkler gelinliğe hareket sağlar. Bahar ve yaz düğünleri için tercih edilebilir. İşlemeli tesettür gelinlik modelleri, üç boyutlu detayları seven gelin adayları için önerilir. Gelinliğin gövde ve etek kısmında kullanılan işlemeler, iddialı gelin adaylarının beğenisini toplar ve baharı müjdeler.

Zayıf kol yapısına sahip gelin adayları için ise balon kollu prenses tesettür gelinlik modelleri önerilmektedir. Yeni moda akımına uygun bu model, zayıf görünen kol bölgesine hacim verir. Ayrıca vintage dokunuşları seven gelin adayları için de idealdir. Göbek bölgesinde fazlalığı olan gelin adaylarının tercih etmesi gereken model, V kesim etekli prenses tesettür gelinlik modelleridir. Etek kesiminin göbek bölgesine doğru V şeklinde inmesi, göbek bölgesindeki fazlalıkları kamufle ederek zayıf gösterir. Ayrıca bu kesim prenses model gelinliğin hakkını veren, sıklıkla tercih edilen kesimdir.

Prenses tesettür gelinlik modelleri, düğün gecesinde kendini prenses gibi hissetmek isteyen her gelin adayı için kusursuz bir tercihtir.

2021 PRENSES TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ

Her dönem popülerliğini koruyan prenses model gelinlikler 2021 yılında da gönüllerde taht kurmuş durumdadır. Fransız dantel ve farklı renk seçeneklerine sıkça yer verilen 2021 prenses tesettür gelinlik modelleri romantik bir düğün hayali kuran her gelin adayı tarafından talep görmektedir.

2021 prenses tesettür gelinlik modellerine bakıldığında fiyonk, 3 boyutlu işlemeler, yeni nesil kabartmalı şekiller, sadece satenden oluşan minimal modeller dikkat çekmektedir. Romantik ve masalsı hissi verecek fiyonklar kemer bölümünde ya da arka bel bölgesinde kullanılarak gelinlik modellerini tamamlıyor. Gösterişli ancak sade tasarım isteyen gelin adayları için ise sadece satenden dikilmiş prenses tesettür gelinlik modelleri dikkat çekiyor. Tabi ki 2021 trendleri arasında Fransız dantel olmazsa olmaz. Kabarık eteğin hacmini artıracak Fransız danteli, hem etek bölgesinde hem de kollarda sıkça görülecek detaylar arasında yerini alıyor.

Gelinliğin bütünlüğünü sağlayacak aksesuarlara bakıldığında ise 2021 prenses tesettür gelinlik modellerinde kullanılacak duvak tipleri uzun olan duvaklardır. Şapel ve katedral duvak tipleri yoğun olarak tercih edilmektedir.
Prenses tesettür gelinlik modelleri, 2021’de göz kamaştırmak isteyen her gelin adayı için eşsiz bir tercihtir.

2021 PRENSES TESETTÜR GELİNLİK FİYATLARI

Birçok markanın tasarımları incelendiğine gelinlikler ve fiyatlarda farklılık gösterdiği görülmektedir. Fiyatlardaki bu dalgalanmalar belirli kriterlere göre değişir. 2021 prenses tesettür gelinlik fiyatlarının belirlenmesindeki ilk kriter gelinliğin dikim şeklidir. İlk seçenek hazır dikim gelinlikler. İkinci seçenek ise özel dikim gelinlikler. Özel dikim gelinlikler diğer modellere göre daha pahalıdır. Daha uzun sürede hazırlanması ve bu süreçte el emeğiyle özel olarak elde dikilmesi fiyatının yüksek olmasının nedenidir. Fiyat belirlemede ikinci kriter kumaş ve işlemelerdir. Gelinlikte kullanılacak malzemeler ve aksesuarlar gelinliğin fiyatını etkiler. Örneğin Fransız danteli yerli dantele göre daha pahalıdır. Bu nedenle Fransız danteli kullanılan prenses tesettür gelinlik modellerinin fiyatları daha fazladır. Son kriter ise ünlü bir tasarımcının imzasını taşıyor olmasıdır. Bunun nedeni ise hem marka bilinirliği hem de kullanılan malzemelerin birinci sınıf olmasıdır.

2020 prenses tesettür gelinlik fiyatları hakkında araştırma yapıldığı zaman istenilen tarzda tasarım için her bütçeye uygun modelin bulunabileceği görülmektedir. Bütçeyi aşan bir model beğenildiğinde ise kiralama seçeneği sunulmaktadır. Bütçeye uygun gelinlik sahibi olmak isteyen ya da gelinliği dolapta yıllandırmak istemeyen her gelin adayı kiralama seçeneğinden faydalanabilir.

Gelinlik alınırken, gelinlik için ayırılan bütçe aşılmayacak şekilde uygun fiyatlı modeller gözden geçirilmelidir. Böylelikle bütçe aşımı olmadan hayali kurulan gelinliğin sahibi olunabilir.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
Cumhuriyet, Durmaz İş Merkezi, Kızılay Cd. 11/G, 38040 Melikgazi/Kayseri
info@yesimgelinlik.com.tr (0352) 220 00 47
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1624327639,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/gelinlik-modelleri/prenses-tesettur-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"3.233.219.62","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}