Balık Tesettür Gelinlik Modelleri

Balık Tesettür Gelinlik Modelleri Sık Sorulan Sorular

Balık tesettür gelinlik, vücudu saran yapısı ve şık görünüşüyle her gelin adayının denemek isteyeceği bir modeldir. Doğru vücut tipi üzerinde taşındığında kusursuz bir görünüm kazandırır. Tesettürlü gelinlik modelleri arasında en iddialı olanı balık tesettür gelinlik denilebilir. Diğer kesim gelinliklerde olduğu gibi bel bölgesinden aşağı doğru uzanan eteğin kesiminden ismini alır. Bu model, vücudu sarar ve diz hizasından itibaren genişleyerek aşağı doğru iner. Balık tesettür gelinlik, tam ve yarım balık gelinlik olarak çeşitlenir. Tam balık modelin özelliği vücudu diz bölgesine kadar sarmasıdır. Dizlerden sonra aşağı doğru deniz kızı kuyruğu misali genişler. Yarım balık model ise kalça bölümüne kadar vücudu sımsıkı sarar ve kalçadan itibaren genişleyerek aşağı doğru iner. Yarım balık model, tam balık modelinin aksine hareket özgürlüğü sağlar. Kalçaları hafif geniş kapalı gelin adayları için uygun formdadır.

Balık tesettür gelinlik, kalıbı dar olmasından dolayı her vücut tipine uygun değildir. Bu nedenle Elma ve armut vücut tipine sahip kapalı gelin adayları balık modelden ziyade farklı gelinlik modellerine yönelmelidir. Bu modelin en çok yakıştığı vücut tipi kum saati vücut tipidir. Bu vücut tipinin ölçüleri kusursuz denecek kadar güzeldir. Eşit omuz ve kalça ölçüleri birbirini dengeler ve balık tesettür gelinlik içerisinde adeta kum saatini andırır. Gelinliğin hiçbir yerinde orantısız çıkıntı oluşturmaz. Balık tesettür gelinlik, gelinliğin tam formunu yansıtması için uzun bacak boyu ister. Bu nedenle orta ve uzun boylu gelin adayları tarafından tercih edilmelidir.

Son yıllarda tesettür gelinlik modelleri içerisinde sıkça görülen balık tesettür gelinlik, özellikle iddiayı ve kusursuzluğu seven gelin adayları için nokta atışı denilebilir. Tarihi mekan düğünlerinde, kulüp ve davet alanları gibi şık mekanlarda organize edilecek düğünler için tercih edilebilir. Her zaman popülerliğini koruyan balık tesettür gelinlik, şık ve iddialı görünüm için doğru bir tercihtir.


BALIK TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ

Tesettür gelinlik modelleri içerisinde en şık model şüphesiz balık tesettür gelinlik modelleridir. Çoğunlukla yaz düğünlerine yakıştırılan bu model aslında otel ve ziyafet salonlarında gerçekleşecek düğünler için de uygundur. Vücudu saran bir yapıya sahip olduğu için genel olarak ince ve uzun boylu gelin adayları tarafından tercih edilmesi balık tesettür gelinlik modellerini çekici kılmaktadır. Özgüveni üst seviyelere çıkaracak balık model gelinliklerde en sevilen modellerden ilki dantelli balık tesettür gelinlik modelleridir. Orantılı vücut hatlarını ön plana çıkarır ve danteller romantik görünüm oluşturur. Hem kabarık etekli hem de vücut hatlarını ortaya çıkaracak model ise çıkarılabilir etekli balık tesettür gelinlik modelleridir. Bel bölgesinden itibaren kemer yardımıyla kolaylıkla eklenip çıkarılabilen etekli bu model iki farklı gelinlik giyiyormuş hissi verir. Vücut hatlarını gizlemeyi aynı zamanda da balık modelden vazgeçemeyecek gelin adayları için kusursuz bir seçenektir. Salona kabarık etekle görkemli bir giriş yapıldıktan sonra ilerleyen saatlerde etek bölümü çıkarılır ve after parti moduna hazır konuma getirir. Sunduğu iki farklı seçeneğiyle büyüleyicidir.


Tamamen sade ve kuğu gibi görünmek isteyen kapalı gelin adayları için bir diğer model, sade tasarımlı balık tesettür modelleridir. Tarihi mekan ve özel davet alanları için uygun olan bu modelde etek yapısında hareketli detaylar yer almaz ve baştan sona uyum içerisinde aşağı doğru iner. Hafif ışıltı katmak istenirse taşlı kemer tercih edilerek naif bir görünüm sağlar. Tül etekli balık tesettür gelinlik modelleri ise alışılmışın dışında gelinlik giymek isteyen gelin adayları için idealdir. Dizden itibaren açılan balık formlu eteğin uç kısımları tülden yapılır ve gelinliğe hacim kazandırır. Etek kısmı tül olduğu için gelinliğin üst bölgeleri olabildiğince sade tasarlanır. Gösterişli ve misafirleri etkilemek için tercih edilen bir diğer model Kuyruklu balık tesettür modelleridir. Eteğin arkaya doğru kuyruk oluşturması ince ve zayıf gösterir. Bu modeli tercih eden kapalı gelin adayları duvaklarını uzun tercih edeceklerse kuyruk bölümünden ayrışması için uç kısmında dantel ya da ışıltılı tül olan duvak modellerini tercih etmelidir. Yarım balık tesettür gelinlik modelleri, kusursuz görünümden ödün vermeyen ve hareket özgürlüğünü kısıtlamak istemeyen gelin adayları tarafından ilgi görmektedir. Geniş basenlerini kamufle etmek isteyen kapalı gelin adayları için uygundur. Vücudun üst ve göbek bölgesinin çıkıntılı görünmemesi için bu modelde işlemelerden kaçınılmalı sade olan modeller tercih edilmelidir. Tamamı dantel işlemeli kumaştan tasarlanan Fransız dantelli balık tesettür gelinlik modelleri, romantik bir düğün hayal eden gelin adayları için şık bir tercihtir. Zayıf ve orantılı kıvrım hatlarına sahip hanımlarda bu model kusursuz görünecektir.
Balık tesettür gelinlik modelleri, şıklığı ve kusursuzluğa önem veren gelin adayları tarafından mutlaka denenmesi gereken eşsiz bir modeldir.

2021 BALIK TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ

Balık tesettür gelinlik modelleri, 2021 yılına damgasını vuran eşsiz modeller arasında yerini alıyor. 2021 balık tesettür gelinlik modellerinde, yeni sezon trendleri, modern detayları, uzun katedral duvak modellerini görmek mümkün. Bahar ve yaz döneminde dünya evine girecek tesettürlü gelin adayları için üç boyutlu çiçek detaylarıyla süslenen balık tesettür gelinlik modelleri mağazalarda yerini almış durumda. Gelinlik hayalinde dantel olan gelin adayları için ise müjdeleyici haber 2021 balık tesettür gelinlik modellerinde Fransız dantelinin bolca kullanılıyor olması. Fransız dantelli balık model tesettürlü gelinliği tercih edecek hanımlar, 2021 trendlerine uyum sağlayarak dünya evine girecekler. Ayrıca balık model gelinliğin her vücut tipine uygun olmaması da bu modeli tercih edecek olan aday sayısını düşürdüğü için 2021 gelinleri içerisinde en sıra dışı gelin olmaya olanak tanır. 2021 balık tesettür gelinlik modelleri içerisinde modern süslemeli ve kabartmalı modeller en trendler arasında yerini alıyor. Modern minimal akıma ayak uydurmak isteyen gelin adayları tercih edebilir. 2021 Balık tesettürlü gelinlik modellerinde gelinliği tamamlayacak her detay özenle seçilmelidir. Balık tesettür modele en uygun duvak modeli katedral modeldir. Özellikle upuzun duvak hayali kuran gelin adayları tercih edebilir.

2020 balık tesettürlü gelinlik modelleri, en trend detaylarıyla düğünlerde göz kamaştırmak isteyen hanımlar için tasarlanmıştır.


2021 BALIK TESETTÜR GELİNLİK FİYATLARI

İstenilen her gelinlik modelini 2021 yılında bulmak mümkün. Hayallerin ötesinde birbirinden eşsiz modeller içerisinde seçim yapmakta gelin adayları zorlanabilir. Yüzlerce sunulan gelinlik modelleri içerisinde seçim yapmadan önce dikkat edilmesi gereken nokta bütçedir. 2021 balık tesettürlü gelinlik fiyatları, bütçe dostudur denilebilir. Balık model tesettürlü gelinlikte kullanılacak kumaş, dantel oranı, özel koleksiyonlarda yer alıyor olması fiyatı etkiler. Ayrıca gelinliğe uyum sağlayacak duvak, türban, taç vb. aksesuarlar da fiyatı doğrudan etkileyebilmektedir.

Özel dikim balık model gelinlikler, 2021 balık tesettürlü gelinlik fiyatları içerisinde en yüksek fiyata sahip olan modeldir. Kişiye özel dikim olması ve gelinlik hazır olana kadar prova yapılması emek harcandığı için fiyatı artırmaktadır.

2021 Balık tesettürlü gelinlik fiyatları arasında ekonomik denilebilecek seçenek kiralama seçeneğidir. Dolapta yıllanmasını istemeyen ya da bütçesi satın almayı aşan her gelin adayı kiralama seçeneğinden yararlanabilir.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
Cumhuriyet, Durmaz İş Merkezi, Kızılay Cd. 11/G, 38040 Melikgazi/Kayseri
info@yesimgelinlik.com.tr (0352) 220 00 47
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1624325982,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/gelinlik-modelleri/balik-tesettur-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"3.233.219.62","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}