Gelinlik İçin Kürk/Bolero Uyumu

Romantik gelinlerin olmazsa olmaz bolerolar hem kışın hem de yazın sıklıkla tercih edilen aksesuarlar arasındadır.

Seçim yaptığınız gelinlik için kürk/bolero uyumu konusunda dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Örneğin yaz geliniyseniz tül ya da dantel kumaşlı bolerolara yönelmelisiniz. O çok özel günde kusursuz gözükmenizde gelinliğinizin tamamlayıcısı olacak kürkler ise daha çok soğuk kış günlerinde tercih edilen, tüvit, kürk ya da saten kullanılarak üretilir. Düğününüzde ya da nikahınızda çıkarıp gelinliğiniz ile kalabilirsiniz. Gelinlik satın alacağınız firmadan ya da diğer firmalardan gelinliğinizle uyumlu, bir bütün olabilecek bolerolar ile kendinizi harika hissedeceksiniz. Mini ceket görünümlü bolerolarla klasik aynı zamanda şık imitasyon kürklere de göz atabilirsiniz.

Gelinlik İle Uyumlu Kürk/Bolero Uyumu

İddialı görünmek isteyen gelinlerin bir nevi pelerin görünümü oluşturabilmeleri kullanacakları aksesuarlara bağlıdır. Gelinlik için kürk/bolero uyumu yanı sıra pelerin görünümünü de bir arada sağlayacak olan modellere göz atabilirsiniz. Gelinlik ile mükemmel bir şekilde bütünleşecek olan bolerolar tül, saten, boncuklu, simli, ipek yapay kürk şeklinde tasarlanır. Gelinlik tasarımında kuyruklu yaptırmak isteyen gelin adaylarının cesaret edemedikleri kuyruk kısmı yerine pelerin görünümlü kürk ya da boleroları tercih edebilirler. Düğün günü geldi çattığında istediğiniz gibi çıkarıp kullanabileceğiniz aksesuarınızı

Gelinlik Seçimlerinde Daha Spor Görünmek Mümkün!

Soğuk ya da yağışlı havalara düğününüz var ve saçlarınızın ya da makyajınızın bozulmasını istemezsiniz. Bu yüzden yardımınıza koşacak olan kapüşonlu gelinlik için kürk/bolero uyumu yakalayabilirsiniz. Bu tarz bolero modelleri özellikle straplez ya da ince askılı A kesimli gelinlik modelleri ile kullanabilirsiniz. Gelinlik modeliniz oldukça sade ise hareketlendirecek boncuklu, dantel, tül, üzeri işlemeli modellere bakılabilir. Daha spor bir görünüm için mini ceketler kullanılabilir. Tarzınızdan kolay kolay ödün vermeyi istemiyorsanız gelinliğinizin zarif görüntüsünü korumak için gelinlik üzerine şık detaylı ceketleri inceleyebilirsiniz. Balık gelinlik modelleri üzerine hem marjinal hem de şıklığınıza şıklık katacak detaylar istiyorsanız motorcu ceketleri imdadınıza koşacaktır. Klasik bir görünüm düşünüyorsanız oversize saten ceketleri hemen göz atarak, mükemmel seçimler yaparak, düğün sonrası asla pişman olmazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?