Gelin Ayakkabısı İçin Tüyolar

Genç kızların, evlenecek her kadının önem verdiği ve üzerinde aylarca düşündüğü gelinlik seçiminde bir o kadar önem taşıyan detay gelin ayakkabısıdır.

Bu yazıda gelin ayakkabısı için tüyolar ile harika seçimler yaparak ileride fotoğraflara ve videolara baktığınızda pişman olmayacaksınız. Gelin ayakkabı hem keyifli bir adette bekar arkadaşlarınızın isminizi yazmanız da hem de sizlere düğün günü eşlik edecek konforda ve şıklıkta olmalıdır. Hatta damadın ayağına basarken yine sizi üzmeyecek özellikte olması önemlidir… Bir düğünün anahtar parçası olarak adlandırmak sanırım doğru bir terim olacaktır. Düğün şıklığınızı tamamlayacak olan gelin ayakkabıları kimi zaman gelin adayının zevkine göre topuklu tercih edilirken, kimi zaman da düztaban olarak tercih edilir. Hatta bazı gelin adayları klasik ya da şık seçimlerdense spor ayakkabı tercih edebilirler.

Topuklu Gelin Ayakkabı Seçimi

Düğün şıklığında öne çıkacak olan topuklu gelin ayakkabısı için tüyolar ile kendinize, konseptinize, tarzınıza uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Topuklu ayakkabı modelleri geçmiş yıllardan beri kadınların tutku ile bağlandığı modelleri arasındadır. Şıklık mevzu bahis ise topuklu ayakkabılarından asla ödün vermeyen gelin adayları aynı zamanda kendini iyi hissedebilecekleri ve düğün boyunca rahat olacakları seçimler yapmalıdır. Topuklu gelin ayakkabı seçiminde önceliğiniz tabanının sunduğu konfordur. Topuklu ayakkabı giymeyi seviyor ve ayaklarınız topuklu ayakkabı giymeye alışkın ise, o özel günde gelinlik ile uyumlu ayakkabı seçmelisiniz. Topuk boyu büyüdükçe daha zarif ve şık gözükeceğinizi unutmayın!

Spor Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabısı için tüyolar arasında topuklu ayakkabı giymeye alışkın olmayanlar için harika bir seçenek olan conversleri boncuklar, tüller, danteller ya da inciler ile süsleyerek gelinliğinizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Hatta renk seçiminde beyaz dışında farklı bir renk tercih ederek fark yaratabilir, tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Spor bir o kadarda şık gelin ayakkabısı seçenekleri arasında yer alan babet modelleri, hem düğün boyu rahat olmanızı sağlar hem de damat adayı arasında boy farkınız yok ve aynı boyda ya da bir kaç cm uzun iseniz, ondan daha fazla uzun olmamanız için harika bir seçim olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?