El Yapısına Uygun Alyans Seçimi

Çok özel duyguların sevginin, saygının ve aşkın simgesi haline gelen alyanslar uzun yıllar parmakları süsleyecektir.

El yapısına uygun alyans seçimi için alyansın modeline dikkat edilmelidir. Yıllarca hem erkeklerin hem de kadınların parmaklarını süsleyecek alyansları sürekli değiştirmeden kullanabilmek için seçimler öncesinde araştırma yapmakta fayda vardır. El yapısına uygun bir seçim için doğru rengi belirlemekle başlayabilirsiniz. Çiftlerin en zorlandıkları ve bir türlü karar veremedikleri renk seçimidir. Damat adaylarının tercihi beyaz altın ya da gümüş renginde olurken, kadınlar genelde altın renkli alyanslara yönelirler. Günümüzdeki alyans modasına bakıldığında damat adaylarını destekler nitelikte beyaz altın alyanslar göze çarpar. Fakat beyaz altın modası tercihi önümüzdeki yıllarda da devam edip etmeyeceği konusu belli değildir. Bu sarı ya da kırmızı altın tercih ederek doğru bir tercih yapmış olursunuz.

Her Kombine Uyumlu Alyans Modelleri

Gönül bağı kurmak ve bu bağın simgesi olan yüzükleri takmak insanın içini her zaman kıpır kıpır eden güzel duygular arasındadır. Peki binlerce alyans modeli arasından nasıl seçim yapmanız gerektiği hakkında bir fikriniz yok ise bu yazı sizler için oldukça yararlı olur. Öncelikle el yapısına uygun alyans seçimi yapılmalıdır. El yapınız etli ve büyük ise daha büyük gösterişli alyanslar kullanılabilinir. Eğer minyon el yapınız var ise seçimlerde de küçük boyutlu alyans modellerine bakılmalıdır. Sevdiğinizle birlikte alyans almaya gittiğinizde alyans modelleri arasından bir türlü seçim yapamıyorsanız, son günlerde en çok tercih edilen alyans modellerini çıkarmasını isteyebilirsiniz.

Kullanışlı Alyans Seçimi

Gelin ve damat adaylarının alyans seçiminde ne çok yaptığı hatalar, el yapısına uygun alyans seçimi yerine daha gösterişli ve günlük kullanamayacakları modellere yönelmeleridir. Halbuki günlük yaşantılarında bu model alyansları kullanamayacaklardır. Çünkü model olarak hoşunuza giden alyanslar kullanım sırasında rahatsızlık verici özelliklere sahip olabilirler. Uyurken, çalışırken, spor yaparken, yemek yaparken kısacası elinizle yapmanız gereken her iş aşamasında sizi rahatsız edecek modeller yerine en kullanışlı alyans modellerine yönelmenizde fayda vardır. Böylelikle yıllar boyu kullanım avantajı ile bütçenizde zarar görmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?