El Buketi /Gelin Çiçeği (Gelinlik İle El Buketinin Uyumu)

Sonunda o büyük gün geldi çattı ve halen gelinliğiniz ile uyumlu gelin çiçeği bulamadınız mı? O halde bu yazı aklınızda bir şeyler oluşması ve karar vermenizde size yardımcı olacaktır.

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız o büyülü ve muhteşem günde her şeyin en güzelini ve en uyumlusunu seçmek için araştırmalar yaparsınız. Yeşim Gelin ve Abiye her tarza her zevke uygun gelinlik ve el buketi seçenekleriyle hizmettedir. Kır düğünü ya da havuz başı bir düğün konseptinde seçmiş olduğunuz prenses model 15 gelinliğinize uyumlu kuru güllerden pembe tonlarında gelin buketi harika olacaktır. Hem düğün konseptine hem de açık havaya uyum sağlayacak modelde, kullanılan detaylarda kurutulmuş güllerden tasarlanmıştır. Klasik çizgilerden ve detaylardan hoşlanıyorsanız, kuru güllerden yapılan düğün çiçeği yerine daha zarif ve boncuk detaylı buketleri inceleyebilirsiniz. Son derece minimal ögeler ve sade renklerle tasarlanan gelin buketleri hem cesaretinizi hem de tarzınızı ortaya koyacaktır.

Gelin Çiçeği Modası

Gelin çiçeği modası, her geçen gün eklenen yeni modeller ile seçim yapmanızı kolaylaştırır. Artık yüzlerce modelde tasarlanan gelin çiçekleri her fotoğrafta kendini gösterecek ve neredeyse tüm düğün temasını belirleyecek en önemli aksesuar olmaktadır. Halen bir düğün temanız yok ise seçilen çiçek aksesuarında yola çıkılarak yeni bir düğün teması oluşturmanız mümkün olur. Böylelikle düğününüz size özel ve kişileştirilmiş olacak, düğün sonunda ise sizin kısmetinizi başka bir arkadaşınıza taşıyacak muzip bir araçtır. Fakat çiçeğinizi atmak ya da başkasının olmasını istemiyorsanız, çiçek atma sırasında temsili başka bir buket kullanarak, özel olarak hazırlanan gelin çiçeğinizi saklayabilirsiniz. Hatta yatak odanızda harika bir dekor aracı olarak kullanmanızdığınızda o günden size kalan hoş bir detay olarak gözleri kamaştırır.

Gelinliğinizin tamamlayıcı aksesuarları arasında ilk sıra yer alan el buketleri daha fazla özenli şekillerde tasarlanarak gelin adaylarının zevkine sunulmaktadır. Gelinlik ile uyumlu birbirinden farklı renk renk çiçeklerle düğün fotoğraflarınıza güzellik katar. Gelin çiçeğinize karar verdikten sonra eşiniz için uyumlu takım yaka çiçeğini unutmayınız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?