Düğün Davetlerini Yardıma Teşvik

Düğün davetlerinde misafirlerinizin sizlere hediye almasındansa herhangi bir yardıma destek olmasını isteyebilirsiniz.

Son günlerde oldukça sık başvurulan bu düşünceli adım sayesinde birçok TEMA Vakfı, LÖSEV gibi kurumlara büyük yardımlar gitmiştir. Düğün davetlerini yardıma teşvik amaçlı düzenlemek sizlerin elinizdedir. Bu çok özel gününüzde misafirlerinizin sizlerin adına bağış yapmalarını sağlayacak özel kartlar hazırlatabilirsiniz. Örneğin siz en mutlu gününüzde tüm yakınlarınızı aranızda görmek istediğinize dair davetiye gönderirken, düğüne katılırken getirecekleri hediye yerine bağış yapmalarına teşvik edici kartlar yerleştirebilirsiniz. Bu en önemli ve en özel gününüzde hediyeler yerine daha çok anlamlı olan kampanya başlatabilirsiniz. Bir çocuğun yeniden hayata dönüp yeniden sağlıklı olmasını sağlamak adına tek yapılması gerekilen LÖSEV üzerinden sisteme kayıtlı bir kod alarak kodu sizler için bağış yapmasını istediğiniz kişilere iletmektir. Bağış sonunda sizlere teşekkür sertifikası da gönderilir.

LÖSEV Bağışı

Düğün organizasyonunuzda hem insanları yardıma teşvik amaçlı hem de bu durumdan haberdar olmayan kişilere örnek olmanız için izlemeniz gereken bazı adımlar vardır. Düğününüzün daha anlamlı ve unutulmaz olmasını sağlayacağınız LÖSEV bağışında düğün davetlerini yardıma teşvik edebilirsiniz. LÖSEV resmi sitesini ziyaret ederek kampanyayı sisteme tanımakla işe başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sertifikada kimin adına bağış düzenlenecekse o kişinin yani davetlilerinizin adını tek tek girmelisiniz. Kampanya şifresi tanımlamayı yapan kişi tarafından yani düğün sahipleri tarafından belirlenecektir. Ayrıca LÖSEV için minimumum (60 TL) bağış miktarını davetlilerinize iletmeyi unutmayınız!

TEMA Vakfı İçin Bağış

Mutlu gününüzü paylaşmak isteyeceğiniz sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı, akrabalarınızı düğüne davet ederken düğün davetlerini yardıma teşvik sağlayabilirsiniz. Nasıl? Dediğinizi duyar gibiyim! Düğün davetiyelerinizde bu mesajı vererek harika bir işe imza atabilirsiniz. İstediğiniz temada davetiye seçerek hemen online olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tüm davetiye tasarımları TEMA Vakfına uyumlu olarak deneyimli tasarımcılara tarafından tasarlanarak yüksek kalitedeki kartlara basıma gönderilir. Dilerseniz kargo, dilerseniz kurye ile gönderim gerçekleştirerek bu özel günde farkınızı tüm davetlilerinize göstererek, ne kadar ince düşünceli olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. İstediğiniz miktarda davetiye siparişi vererek kolay ödeme yöntemlerinden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?