Doğduğun Ev Kaderindir Gelinlik

Filmler ve diziler her zaman insanı içine çeken eğlenceli dünyalardır. Severek izlenilen dizi ve filmlerde ünlü oyuncuların canlandırdığı karakterlerde hayat bulur, onlarla birlikte üzülür, onlarla birlikte seviniriz.

Filmler ve diziler her zaman insanı içine çeken eğlenceli dünyalardır. Severek izlenilen dizi ve filmlerde ünlü oyuncuların canlandırdığı karakterlerde hayat bulur, onlarla birlikte üzülür, onlarla birlikte seviniriz. Yeni bölümünü heyecanla beklediğimiz dizilerin karakterlerinin oyunculuğu gibi giydikleri gelinlikler de akılları başından alır. Onlardan biri de şüphesiz Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Zeynep karakterini canlandıran Demet Özdemir’in giydiği gelinliktir.

Gelinlik seçiminde kararsız kalan gelin adayları için güçlü bir ilham kaynağı olan dizilerdeki gelinlikler, sade ve zarif detaylarıyla dikkat çekiyor. Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi’ndeki Zeynep’in gelinliği de aynı minimal çizgilere sahip. Helen model gelinlik kategorisi içerisinde yer alan gelinliğin kolları bishop kol olarak tasarlanmış. Derin V yakası kollardaki manşetlerle uyumlu gövdesi dört mevsime yakışacak cinsten. Helenistik, sakin duruşa sahip etek bölümü zarif ve akıcı bir duruş vadediyor. En az dizi kadar gündem olan Zeynep’in giydiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki gelinlik, etek uçlarındaki minimal kenarsuyuyla dizi severler tarafından tam not aldı.

Sizlerde Doğduğun ev kaderindir dizisindeki gelinlik modeline benzer gelinlik arıyorsan bu linke tıklamanda fayda var:
https://yesimgelinlik.com/gelinlik-modelleri/helen-gelinlik-modelleri

Helen gelinlik modellerinin en önemli özelliği salaş ve rahat olmasıdır. Bu nedenle her gelin adayı mutlaka bu modelden denemek ister. Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki gelinliğin büyük beğeni toplamasının da nedeni budur. Rahatlığıyla birlikte helen gelinlik modelleri, etek kesimine, yaka detayına, kumaş tipine ve işlemelerine göre oldukça fazla seçenek sunar. Asimetrik etekli helen gelinlik modelleri, özellikle derin V yakası ve az kabarık eteğiyle kusursuz görünüm sağlar. Eteğindeki asimetrik kesim masal kitaplarındaki perileri andırır. Basen bölgesi geniş, armut tipli gelin adayları için uygundur. Tek omuzlu helen gelinlik modelleri, Antik Yunan döneminde sıkça kullanılan tek omuz detayı iham alınarak tasarlanır. Gelinliğe ‘helen’ modelini veren en belirgin detay tek omuzdur. Helen gelinlik modelleri içerisinde en çok tercih edilen model denilebilir. Salaş tasarımlı bu gelinlikler, şıklığı kadar rahatlığıyla da ön plandadır.
Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki gelinlik modelinin detaylarını anlattık. Henüz gelinlik seçimine karar veremediyseniz ve Zeynep karakterinin gelinliği sizi büyülediyse aşağıdaki linke tıklayarak aradığınız gelinliğe bir tık daha yaklaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?