Dış Mekan Çekimi İçin İlginç Fikirler

Sonunda “evet” diyeceğiniz ve hayatınızın istediğiniz yönde değişeceği gün geldiyse, düğün fotoğrafları için çoktan plan yapmanın zamanı da gelmiş demektir.

Gelin ve damat adaylarının en çok tercih ettiği fotoğraflar dış mekanda çekilenlerdir. Öyle ki bazı fotoğrafçılardan dış mekan çekimi yaptırmak için aylar öncesinden randevu almanız gerekebilir. Dış mekan çekimi için ilginç fikirler ile düğün fotoğraflarında yer alan klasik pozlardan kurtulmak sizin elinizdedir. Hem eğlenceli geçecek hem de önünüzdeki yıllar boyunca sizler için harika anı olacak düğün albümü için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Dış Mekan Çekimlerinde Araç Kullanmak

Hem siz hem de evleneceğiniz gelin adayında araba tutkusu var ise, son model araçlardan ziyade eski model renkli araçlar daha hoş kareler yakalanmasını sağlar. Eski model Wolksvagen vintage esintilerini yakalayabilirsiniz. Eski model araçları balonlarla ya da çiçeklerle süsleyerek harika anılara imza atabilirsiniz.

Renkli Çiçeklerle Renkli Düğün Albümü

Dış mekan çekimi için ilginç fikirler arasında kuşkusuz rengarenk çiçekler yer alır. Bahar aylarında ya da yaz aylarında cıvıl cıvıl bir kişiliğiniz var ise renkli çiçekleri kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle doğal görünümlü bir gelin buketi ya da direk olarak canlı çiçeklerden oluşan bir buketiniz olmalıdır. Hem gelin hem de damat adayını mutlu edecek fotoğraflarda pozitif olunmasını sağlayacak bir diğer detay ise damat adayının yaka çiçeğidir. Gelinin el buketinde yer alan çiçeklerden oluşan minik bir yaka çiçeğiyle muhteşem pozlara hazırlıklı olun! Bu fikirde öne çıkan detay doğallıktır. Doğal davranarak anlık mutlulukları da beraberinde getirerek düğün albümünüzde istediğiniz görüntülerin olmasını sağlar.

Eski Binalarda Yapılan Düğün Çekimleri

Vintage esintileri her karede her fotoğraf konseptinde farklı ve güzel olacaktır. Dış mekan çekimi için ilginç fikirler arasında yer alan eski binalarda ki pozlar ile kendinize özgü mistik bir hava yakalamanız mümkün olur. Yaşanmışlıklarla dolu eski binalarda yakalanan kareler her zaman dikkat çekmiştir. Binaların önünde ya da içerisinde yapılan düğün çekimleri klasik pozlardan da kurtulmanızı sağlayarak sizi mutlu eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?