Bekârlığa Veda Nasıl Olmalıdır?

Evlenmeden önce gelin adayının en sevdikleriyle birlikte gönüllerince eğleneceği bekârlığı veda planlanırken amaç unutulmaz bir gün geçirmektir.

Bekârlığa veda için düzenlenen organizasyonlar arasında genellikle bekârlığa veda partileri ilk sırada yer alır. Bekarlığa veda organizasyonu bazen kınada gerçekleşirken bazen ise kınadan önce herhangi bir zaman diliminde yapılabilir. Bu parti için birçok seçenek vardır. Bütçenize ve bekârlığa vedadan ne beklediğinize göre organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle mekana karar verilmelidir. Evde, hamamda, tatilde, güzellik salonunda gibi mekanlar oldukça uygun olabilir. Evde düzenlenen pijama partisi organizasyonu için çok bir masrafa gerek yoktur. Gelin adayının özel pijaması ve katılımcıların pijamayla katılım sağlaması güzel bir bekârlığa veda gecesi yaşanmasını sağlar. Mısır patlatabilir, poğaça, börek yapabilir ve özel müzikler seçerek geceye hazırlanabilirsiniz.

Bekârlığa Veda Alternatifleri

Evlenmeden hemen önce düzenleyeceğiniz bekârlığa veda organizasyonunda erkek ve kadınlar ayrı ayrı etkinlik düzenler. Erkekler genellikle sevdikleriyle bir akşam yemeği tercih ederken, gelin adayları bu günü unutulmaz kılmak adına farklı alternatifleri değerlendirerek kendilerine uygun olanı tercih ederler. Mekana karar vermekte zorlanan gelin adayları için birçok seçenek vardır. Örneğin hamam partisi düzenlenebilir. Hamamda eğlenceli müzikler eşliğinde dans edilerek köpükler içerisinde mutlu olabilirsiniz. Ya da alışılagelmişin dışında bir bekârlığa veda partisi düzenlenecekse mevsim koşulana göre tatil harika olacaktır. Tatilde bol bol eğlenerek havuzun, denizin keyfini sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz.

Bekârlığa Veda Hazırlıkları

Düzenlenecek bekârlığa veda etkinliklerinde misafirlere sunulacak ikramlar, hediyeler bir o kadar farklı ve özgün olmalıdır. Sevdiklerinize sunacağınız hediyeler ile onları mutlu etmek için öncelikle liste yapmalı ve uygun olan hediye fikri için harekete geçmelisiniz. İlla büyük bütçeler harcamanıza gerek kalmayan hediyeler de mevcuttur. Örneğin mini el kremlerini toptan olarak satın alıp, üzerine özel etiketler yapıştırarak dağıtabilirsiniz. Ya da dudak nemlendiricisi, oje, ruj gibi seçimler yapmak sizlerin elinizdedir. Bekârlığa veda partisi sırasında dağıtılacak aksesuarlarla parti boyunca bir bütünlük sağlanabilir. Örneğin minik, tüllü prenses taçları, bileklikler ya da farklı kostümler partiye renk katacak aksesuarlar arasında yer alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?