Abiye/Gece Kıyafetler İçin Çanta Kombini

Özel ve önemli günlerin özel kıyafeti abiye kıyafetlerin olmazsa olmazı, çantalar abiye ile uyum sağlamalıdır.
Özel ve önemli günlerin özel kıyafeti abiye kıyafetlerin olmazsa olmazı, çantalar abiye ile uyum sağlamalıdır.

Abiye için çanta kombini yaparken birbirleriyle uyum sağlayan modeller tercih edilmeli. Özel tasarımlardan oluşan abiyeler düğün, nişan, kutlama, doğum günleri gibi özel günlerde kullanılmaktadır. Abiyeniz ile uyum sağlamayan çantalar maalesef kıyafetin tüm uyumunu kaybeder. Uyumlu seçimlerle öncelikle ayakkabı ile çanta uyumu önemlidir. Bu yüzden sadece çanta rengi değil tercih edilen ayakkabı dokusuyla uyumlu çanta dokusu birbiriyle örtüşecektir. Abiye kıyafetin tarzına göre farklı dokularda kullanmak son günlerde göze çarpar. Örnek vermek gerekirse siyah abiye modeli altına siyah ayakkabı ve kırmızı çanta harika duracaktır. Daha gösterişli ve detaylara sahip olan bir abiye kullanılacaksa çanta tek renk portföy modelinde kullanılabilinir.

Abiye Çanta Uyumu
Özel etkinlik ya da gecelerde tercih edeceğiniz kıyafetlerinizde ince eler sık dokursunuz. Birçok insanla karşılaşacağınız o gecede seçimlerinizde de bir o kadar dikkatli olmalısınız. Gece kıyafeti&abiye parlak kumaşlıysa çanta kombini için deri, süet tercihi yapılabilir. Eğer parlak renkli çanta kullanılacak ise kumaş uyumuna özen gösterilmelidir. Bu yıl abiye ve gece kıyafetlerinde nude ve pastel renkler oldukça modadır. Abiyelerinizin altına pastel tonlarda ayakkabı ve çanta uyumu yerinde olur. Sade seçimlerin en güzel çantası zincir saplı, taş süslemeli ya da simli çanta şıklığınızın tamamlayıcısıdır. Fakat unutulmamalıdır ki iddialı çanta seçimlerinde ayakkabı, kolye, küpe ya da toka tercihi abartı olmamalıdır.

Abiyeler Nasıl Kombinlenir?
Abiye için çanta kombini uyumuna özen gösteren kadınlar her daim şık ve girdikleri ortamlarda dikkat çekerler. Düğünlerde yalnızca düğün sahibi ve yakınları değil artık her davetli şık katılarak düğünün en şıkı olmak ister. Özellikle hanımlar arasında yaşanan şıklık rekabetinde destek olacak modellerde abiye üretiminde başarılı olan yesimgelinlik.com seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ürün alırken mutlaka tam olarak bedeninize uygun tercihler yapmanız gerekir. Türkiye’nin en avantajlı en geniş ürün yelpazesine sahip olan siteden tam da beklentilerinizi sağlayacak nitelikte alışverişinizi yapabilirsiniz. Her ürün grubuna ait kategorileri ile sizlerin her daim şık her daim diğer bayanlardan önde olmanızı sağlayacak trend abiye modellerini bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?