Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Modelleri Sık Sorulan Sorular

Özel davetlerde, şık mekanlarda, kendi davetlerinizde göz kamaştırıcı bir etkiye bürünmek büyük beden abiyelerle mümkün. Günümüzde büyük beden abiyelerde şıklık yarışının artmasıyla birlikte balık etli hanımlar da bundan nasibini alıyor. Büyük beden gelin adayları veya hanımlarda önemli olan illüzyonel dokunuşlarla fazlalıkları gizlemek ve şık bir görünüm elde etmektir. Yapılacak doğru tercihle olduğundan daha zayıf görünmek mümkün. Örneğin; A kesim büyük beden abiyeler basen bölgesini gizleyeceği için kusursuz bir görünüm sunacaktır. Yaz renklerinden pembe, mavi tonlarında volanlı çan şeklinde açılan bir abiye tercih edildiğinde tüm fazlalıklar gizlenecektir. Aynı şekilde büyük beden abiyelerde yaka ve kol seçimi de en az abiyenin kendisinin seçimi kadar önemlidir. Kollardaki fazlalıkların görünmemesi için mutlaka yarım kol veya kelebek kol kullanılmalıdır. Askılı ve sıfır kol tipinden uzak durmak en iyisi olacaktır. Aynı şekilde derin V yaka veya kayık yaka büyük beden abiye tercihlerinde ilk sırada olmalıdır.
Büyük beden abiye modeli beden probleminizi ortadan kaldıran vücut yapınıza göre doğru modeli seçerek oldukça zayıf görünmenizi sağlayan bir modeldir. Büyük beden abiyelerdeki hileli kesimler ile daha uzun, derin dekolteler ile daha ince görünmek hiç de zor olmayacaktır. Büyük beden abiye seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli detay hangi modelin vücudunuz ile uyumlu olduğunu bilmenizdir.
Bedeninize ve zevkinize uygun modeli bulabilmeniz için vücudunuzdaki hangi bölgeye vurgu yapacağınızı düşünmelisiniz. Dekolteli bir büyük beden abiye tercih etmek istiyorsanız sadece göğüs bölgesinde yoğunlaşıp diğer alanları sade bırakan modellere yönelmelisiniz. Göbek ve basen bölgelerini kapatmanın en etkili yolu A kesim büyük beden abiye modelleridir. Dantelle göbek bölgesinin kapatıldığı modeller, otrişlerle illüzyon kemer görüntüsü oluşturan modelleri tercih etmek iki beden incelmenizi sağlayacaktır. Büyük beden abiyeniz ile aksesuar uyumunuza dikkat etmeniz gerekir. bir bütün içinde uyum sağlayacak ayakkabı ve küpeleri tercih etmelisiniz. Yatay çizgilerdense dikey çizgileri tercih etmeniz sizi daha zarif ve olduğunuzdan ince gösterecek bütün parıltınız ve özgüveninizle harika dakikalar geçireceksiniz.
Şık ve etkileyici büyük beden abiyelerin fiyatları üretiminde kullanılan kumaşın ve süslemelerin maliyetine, tasarım detaylarına, işçiliğine ve markanın fiyat tercihine göre değişmektedir. Üretiminde kullanılan kumaşın özelliği ve kalitesi arttıkça fiyat da o ölçüde artacaktır. Örneğin; saf ipekten üretilen bir büyük beden abiye ile satenden üretilen bir abiye arasında büyük fiyat farkı olacaktır. Bunula birlikte büyük beden abiye üzerinde kullanılan işlemelerin yoğunluğu, el işçiliğinin yer alması da emek hakkı vesilesiyle fiyata yansıyacaktır. Son olarak fiyat belirleme kriteri firmanın kendi fiyat politikasına göre şekillenir.

Büyük beden abiyeler, her beden uygun üretilen eşsiz modellerdir. Kilo problemiyle başa çıkamayan ancak şık görünmek isteyen kadınlar için üretilen büyük beden abiyeler şıklık yarışında herkesin yer almasına olanak sağlamaktadır. İyi giyinmek ve şık görünmek beden fark etmeksizin her kadının hakkıdır.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1670204201,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/abiye/buyuk-beden-abiye-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"44.200.169.3","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}